STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

10 dôvodov, prečo ukončiť vzťah so ženatým mužom!

ID 100112057 300x199 10 dôvodov, prečo ukončiť vzťah so ženatým mužom!Zamilovať sa do nesprávneho muža nie je hanba. Keď však „pán nedokonalý“ má doma ženu či dokonca deti, vnútorný boj s túžbou po milovanom mužovi komplikuje morálna dilema. Čím viac si púšťate „ženáča“ k telu, tým častejšie sa ozýva hlas vášho svedomia, ktorý vám našepkáva, že by ste mali dať ruky preč od tohto muža. Ako ďaleko necháte tento vzťah zájsť je na vás. Ak potrebujete malé postrčenie, ktoré by vás priviedlo k rozhodnutiu, či vzťah so ženatým mužom udržiavať alebo ukončiť, môžete sa nechať inšpirovať nasledujúcimi radami.

Výhody verzus nevýhody vzťahu so ženatým mužom

Predtým ako dáte definitívne zbohom mužovi do ktorého ste sa zamilovala, porozmýšľajte nad tým, prečo by ste tak mala urobiť. Nie podľa vašej najlepšej kamarátky či sestry, ale podľa vás! Jedine vy sa musíte rozhodnúť opustiť muža, ktorý prisľúbil inej žene lásku až naveky. Zvážte, či vás vzťah s týmto mužom napĺňa, či ste v ňom spokojná a šťastná. Položte si otázku, či máte z toho vzťahu viac radosti ako starostí. Keďže aj vaše rozhodnutie ovplyvní život iným (zvlášť ak váš milenec má aj rodičovské záväzky), už teraz hľadajte odpoveď na otázku čo od vzťahu so ženatým mužom očakávate. Túžite po tom, aby sa rozviedol so svojou manželkou a aby vás čakala spoločná budúcnosť (príp. založenie rodiny)? Tak sa pripravte na to, že budete musieť spoločne prekonať množstvo prekážok.

Prečo ukončiť vzťah so ženatým mužom? Pretože:
1.    Vzťah zo ženatým mužom nie je založený na rovnocennosti! Rovnocennosť vo vzťahu je nevyhnutným základom každého správne fungujúceho vzťahu. V trojuholníku vzťahov manželka–manžel–milenka nemôžete od svojho milenca očakávať rovnocennosť. Ak by aj došlo k rozvodu, „nálepky milenky“ sa už pravdepodobne nikdy nezbavíte.
2.    Ste „tá druhá“! Ktorá žena by nechcela byť pre svojho partnera tou najdôležitejšou ženou? Hrať druhé husle zakaždým keď mu počas vašich stretnutí zavolá manželka je realita, s ktorou sa budete musieť vyrovnať alebo s tým skoncovať.
3.    Tajomstvo úspechu je v tajomstve! Pýtate sa sami seba ako je to možné, že vám vzťah s týmto mužom tak skvele klape? Tajomstvo úspechu vášho vzťahu je pravdepodobne v tom, že ste tajomstvo. Vzrušujúce, podmanivé, lákavé, ale stále len tajomstvo.
4.    Nemôžete sa na neho spoľahnúť! Ak spolu niečo zdieľate, tak jedine radosti. S príchodom starostí bežného života neprichádza podpora či riešenie situácie, ale odchod vášho priateľa z bytu či nezdvihnutie mobilu. Aj vo vašom vzťahu to tak funguje? Tak to je ďalší dôvod, prečo ukončiť vzťah s mužom, ktorého v skutočnosti nezaujíma to, čo vás trápi.

Potrebujete si zdôvodniť rozchod so ženatým mužom ďalšími príkladmi? Už čoskoro vám ich prinesieme v ďalšom článku!

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top