STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

10 tipov ako vylepšiť komunikáciu a vzťahy so ženami

Pixmac000000002091 200x300 10 tipov ako vylepšiť komunikáciu a vzťahy so ženamiTu je súhrn niekoľkých tipov ako zlepšiť komunikáciu a vzťahy so ženami. Keď začnete praktizovať tieto tipy, určite vám to pomôže.

1. Usmievanie sa. Totižto 97% žien má radšej mužov, ktorí sa usmievajú.

2. Komunikácia s ostatnými. Nezáväzne sa rozprávajte s kolegami alebo aj cudzími ľudmi na zastávke. Osloví vás žobrák? Skúste ho ukecať, aby dal nejaké drobné on vám. Vďaka takémuto tréningu budeš vedieť komunikovať aj so ženami.

3. Počas konverzácie hovorte pomaly a zrozumiteľne. Dávajte pozor, aby ste sa nenakláňali za svojím komunikačným partnerom, ale aby sa on naťahoval k vám.

4. Buďte ukecaný. Nie v to zmysle, že sa ti nezavrú ústa a ty táraš dve na tri. Rozprávaj s vášňou a využívaj humor. Opisujte emočne tak, aby to cítili všetky zmysly, nielen uši.

5. Nechvastajte sa. Nehovorte koľko máte peňazí, akú máte skvelú prácu alebo koľko ste mali mileniek. Čím viac sa budete snažiť zapôsobiť, tým ju budete menej priťahovať.

6. Urazila vás? Meškala na schôdzku? Nikdy jej nič nevyčítajte. Berte to s nadhľadom a úsmevom. Veď o nič nejde.

7. Keď prejavíte záujem, rovnako prejavte aj nezáujem. To v nej vzbudí záujem. Ženy milujú takéto výkyvy.

8. Uvedomte si, že ty si cena. Keď ste ju prvý krát oslovili, ponúkli ste jej úžasnú príležitosť, aby vás spoznala.

9. Majte svoj život. Športujte, venujte sa svojim koníčkom a zlepšujte svoj image. Stále spoznávajte nových ľudí a rozširujte svoje spoločenské kruhy.

10. Nenasledujte ostatných. Nebojte sa ísť za svojím šťastím. Jeden múdry človek raz povedal – “Radšej pomaly za cieľom, ako rýchlo za ostatnými.”

Zdroj: www.akozbalit.sk – pričítajte si viac článkov o balení žien na akozbalit.sk

foto: http://www.pixmac.sk/pictures/%C4%BEudia;collection:free/page/3

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top