STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

3 najhoršie miesta na prvé rande!

ID 10054157 233x300 3 najhoršie miesta na prvé rande!O tom, kam pozvať na prvé rande ženu, ktorá sa vám páči, existuje veľa článkov. Vhodné miesto na rande má mať príjemnú atmosféru a nádych romantiky. Viete však, akým miestam by ste sa mali vyhnúť, ak nechcete, aby vaše prvé rande skončilo skôr ako si želáte?

Kino

Chcete ju pri sledovaní filmu držať za ruku, deliť sa s ňou o pukance a šepkať jej do ucha vyznania lásky? Tento scenár stretnutia použite radšej pri ďalšom rande; nikdy nie pri prvom. V opačnom prípade by ste mohli vyzerať nie ako romantik ale skôr ako zúfalec, ktorému ide o čo najrýchlejšie fyzické zblíženie. Navyše, na prvom rande by ste mali spolu viac komunikovať ako spolu mlčať pri sledovaní filmu.

Koncert

Zo spoločných rozhovoroch cez internet alebo od spoločných známych ste zistili, že jej obľúbená hudobná skupina usporadúva koncert vo vašom meste? Povedali ste si, že by to bola škoda, ak by ste ju tam nevzali? Snaha sa cení, no vybrať sa na prvé rande na koncert nie je najlepší nápad. Prečo? Pretože prvé rande je o nadviazaní príjemnej komunikácie, ktorej základom je dozvedieť sa o tom druhom čo najviac. Pri hlučnej hudbe a zadymenej miestnosti by to možné nebolo!

Futbalový štadión

Ste fanúšikom futbalu a už teraz viete, že od svojej budúcej priateľky budete vyžadovať, aby mala pre to pochopenie? A tak ju chcete vziať na futbalový zápas, aby ste otestovali hranicu jej trpezlivosti aj tolerancie. Ak sa do vás ešte nestihla zamilovať, zrejme neocení kvalitu športového zážitku, ani kvalitu vašej osobnosti. Šanca na vzťah môže byť premrhaná aj, ak na štadióne stretnete svojich priateľov, ktorí budú prirodzene zvedaví na váš nový objav. V takom prípade, sa druhého rande asi nedočkáte. A to preto, lebo ste zvolili nevhodné miesto na prvé rande.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top