STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

3 najlepšie miesta, kde môžete stretnúť tú pravú!

ID 10085433 231x300 3 najlepšie miesta, kde môžete stretnúť tú pravú!Po niekoľkých neúspechoch v láske, vaša túžba po partnerke stále neutícha. Do školy však už nechodíte; v práci ste na žiadnu pre vás zaujímavú slobodnú ženu nenatrafili. Kde teda nájsť sympatickú ženu, ktorá tiež hľadá svoju spriaznenú dušu? Prezradíme vám hneď tri miesta na zoznámenie sa so ženou, kde sa vaša šanca na dlhodobý partnerský vzťah môže rapídne zvýšiť! Tak túto príležitosť nepremárnite a zistite na aké územie treba vkročiť.

Kaviareň – stretnutie, ktoré môže zmeniť váš život!

Kaviareň je obľúbeným miestom stretnutí. Zaľúbenci si často vyznávajú svoju lásku pri dobrej káve, no k stálym návštevníkom kaviarní patria aj slobodné ženy. Niekedy ich možno stretnúť v spoločnosti kamarátky, inokedy si vyrazia na kávu samé. Upútala vašu pozornosť žena, ktorá debatuje so svojou kamarátkou, no neraz vám venovala zvodný pohľad či príjemný úsmev? Skvelé; vysiela k vám signály, že má záujem o to, aby ste nabrali odvahu a oslovili ju. Ak svoj šarm chcete ukázať žene, ktorá sama sedí pri káve, skúste jej ku káve objednať zákusok. Hneď ako jej čašníčka priniesie sladké prekvapenie, namierte si to k nej a začnite rozhovor.

Obchody – z nákupu láska?

Smelo vykročte na cestu k neoficiálnemu ženskému územiu. Kam sa vybrať? Predsa do obchodov! V malých i veľkých obchodoch sa to len tak hmýri ženami, ktoré si vyberajú to, po čom túžia. Nemusí ísť len o voľbu novej kabelky. Skvelým doplnkom k ich životu, ktorý by sa stal dôležitejším ako akákoľvek vec na svete, by ste sa pokojne mohli byť stať aj vy. Čo preto treba urobiť? Oslovte ženu, ktorá vás zaujala, vypýtaním si módnej rady v butiku alebo sa pustite do debaty o jedlách v potravinách. V prípade vzájomných sympatií môže nadviazať na tému a pozvať dámu na dobrú večeru.

Diskotéka – radosť z tanca, ale aj z možného zamilovania sa!

Diskotéka akoby lákala nezadané ženy k zoznamovaniu sa. Niektoré ženy dokonca očakájú, že ich na diskotéke osloví očarujúci muž. Buďte tým mužom vy! Môžete na to využiť tanečný priestor či priestor pri bare. Ako zaujať ženu? Môžete k nej pritancovať akoby náhodou a začať s ňou flirtovať. Tí smelší môžu ženu podľa svojho vkusu požiadať o spoločný tanec, ktorý bude mať pokračovanie v podobe spoločného dialógu a možno aj spoločnej budúcnosti.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top