STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

3 spôsoby ako zistiť, či je ten pravý!

ID 100112066 300x198 3 spôsoby ako zistiť, či je ten pravý!Máte skvelého priateľa, ktorého nadovšetko milujete? Dúfate, že si spolu budete rozumieť aj naďalej, no už teraz by ste radi zistili, či vás čaká spoločná budúcnosť? Zabudnite na predpovede veštkýň; zamyslite sa nad vaším vzťahom a úprimne si zodpovedajte na tri dôležité otázky vo vzťahu!

Máte toho viac spoločného ako odlišného?

Máte rovnaký zmysel pre humor, obľubujete jedlá tej istej kuchyne, vyznávate totožný životný štýl? Skvelé; čím viac vecí vás spája, tým viac sa k sebe hodíte! A to výrazne zvyšuje šancu na to, že vás súčasný priateľ môže byť zároveň celoživotným. Naopak, ak sa s priateľom hádate kvôli odlišným životným postojom, hodnotám či cieľom, je pravdepodobné, že váš vzťah sa skončí pre priveľkú rozdielnosť.

Viac partnerových vlastností vám vyhovuje ako prekáža?

Páči sa vám na priateľovi, že je zodpovedný, cieľavedomý či zábavný? A teraz porozmýšľajte nad tým, ktoré vlastnosti by ste chceli, aby nemal. Ak medzi negatívne vlastnosti vášho priateľa patria ľahkovážnosť či nezrelosť, zrejme aj vaša tolerancia k jeho nedostatkom sa skôr či neskôr zo vzťahu vytratí. Bojovať s odlišným temperamentom a vlastnosťami sa totižto nedá večne!

Ste vo vzťahu s ním viac spokojná ako nespokojná?

Koľko pekných spoločných chvíľ ste prežili so svojím priateľom? Kedy naposledy vás rozosmial či príjemne prekvapil? Sú pre váš vzťah skôr ako radosť zo spoločného života typické problémy vo vzťahu, konflikty či krízy vo vzťahu? Možno máte s partnerom len zlé obdobie a preto sa momentálne cítite vo vzťahu s ním viac nespokojná ako spokojná. Ak je tak, práve teraz máte príležitosť byť opäť šťastná. Pouvažujete nad tým, či chcete vyriešiť ťažkosti, ktoré postretli váš vzťah alebo už v partnerskom vzťahu nevidíte zmysel. Budúcnosť vášho vzťahu je aj vo vašich rukách!

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top