STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

3 vyznania lásky, ktoré nepotrebujú slová!

ID 10035367 199x300 3 vyznania lásky, ktoré nepotrebujú slová!Ste presvedčení o tom, že vaša priateľka vie o tom, že ju ľúbite a preto nie je potrebné vravieť jej to? Skúste jej vyjadriť svoje city bez slov a vsaďte na dôkazy lásky! Ak ste muž činu, lásku jej môžete vyznať tak ako je vám to najprirodzenejšie. A to prostredníctvom nasledujúcich troch dôkazov hlbokej náklonnosti!

1. spôsob vyznania lásky – Venujte jej vhodný darček!

Vsaďte na osvedčenú klasiku a podarujte jej obrovskú rozvoniavajúcu kyticu kvetín či parfum. Príjemne prekvapiť ju môžete aj vtedy, ak ju doma z práce bude čakať darček, o ktorom vám vravela, že po ňom túži. Môže to byť kniha či lístky do kina. Pri výbere darčeka myslite na to, že nielen romantický, ale aj praktický darček by ju mohol potešiť.

2. spôsob vyznania lásky – Podarujte jej pocit, že ju milujete!

Neverbálna komunikácia vo vzťahu niekedy prezrádza viac akoby mnohí chceli. Doprajte svojej polovičke pocit, že ju milujete tým, že jej venujete úsmev či zamilovaný pohľad. Keď sa k tomu pridá spontánne pohladenie, objatie či bozk, dáte jej najavo, že vám na nej záleží a nerobí vám žiadny problém jej to aj ukázať. Nezabudnite jej prejaviť lásku aj na verejnosti – napríklad ju môžete vziať za ruku pri romantickej prechádzke.

3. spôsob vyznania lásky – Obetujte sa pre šťastie vášho vzťahu!

Spravte niečo, o čom viete, že by ju to potešilo, no vám sa do toho príliš nechce. Neradi umývate riad alebo sa vám vôbec nechce ísť na návštevu k jej najlepšej kamarátke? Obetujte sa pre dobro partnerského vzťahu. Skúste viac dávať ako prijímať a uvidíte, že týmto vyznaním lásky jej dokážete, že ste pre ňu ochotný aj hory prenášať.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top