STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Najlepšie letné miesta na zoznámenie sa!

ID 10085946 199x300 Najlepšie letné miesta na zoznámenie sa!Leto je ideálnym obdobím na spoznávanie nových ľudí a zoznámenie sa s potenciálnym budúcim partnerom. Tak si nenechajte ujsť príležitosť stretnúť muža svojich snov, bláznivo sa do neho zamilovať a začať nový partnerský vzťah. Čo preto musíte spraviť? Najprv musíte poznať najlepšie miesta na zoznámenie v lete. Niekoľko inšpiratívnych miest vám ponúkame ako na tácke hneď v dvoch článkoch!

Kúpalisko

Bez čoho nie je leto ani letom? Bez pobytu na kúpalisku, kde sa možno dosýta zabaviť a vyblázniť v niekoľkých bazénoch či na toboganoch. Práve na kúpaliskách (či už prírodných, či umelých) sa pohybuje množstvo mužov – mladších, ale aj starších; brunetov aj blonďákov; štíhlych aj svalnatých chlapov. Z húfu mužov vám môže padnúť do oka ten, s ktorým môžete prežiť viac ako len letnú lásku. Stačí len na seba nahodiť plavky, nasadiť okuliare a úsmevom prilákať fešáka podľa vášho gusta.

Hudobný festival

Hudobný festival môže byť nielen hudobným zážitkom, ale môže to byť zároveň skvelé miesto na zoznámenie sa s mužom. Hudba zbližuje a môže to platiť aj v tomto prípade. Ako? Tak, že je celkom možné, že natrafíte minimálne na jedného nadšenca tej istej hudby, akú obľubujete. Ak dokonca navštívite hudobný festival určitého žánru, spoločná láska k hudbe sa ľahko môže zmeniť na spoločnú romantickú lásku. Výhodou festivalu je, že sympatického muža môžete osloviť nenútene a nezáväzne konverzáciou o hudobných skupinách, ktoré už vystúpili alebo ešte len vystúpia. Ak skritizuje vašu obľúbenú skupinu, môžete vziať nohy na plecia a hľadať toho pravého na inom letnom podujatí.

Autobusová / vlaková zastávka

Pre leto je typická migrácia ľudí z miesta na miesto, nevynímajúc sympatických mužov. Svojho budúceho priateľa môžete stretnúť aj na autobusovej či vlakovej zastávke. Ako osloviť muža na zastávke? Použite šikovnú fintu – požiadajte o radu ohľadom cestovného poriadku. Ideálne by bolo, ak by ste cestovali tým istým dopravným prostriedkom. Ak to nie je váš prípad, čakanie na autobus či vlak si môžete spríjemniť rozhovorom s neznámym cudzincom, z ktorého by sa však mohol stať pre vás ten najbližší muž na svete.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top