STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

7 prejavov toho, že nie ste pre neho jediná!

ID 100160829 300x198 7 prejavov toho, že nie ste pre neho jediná!Nevera je stará známa rozbíjačka vzťahov, no v dnešnom modernom svete sa do milostných životov vkráda čoraz častejšie. Niektorí muži prepadnú „len“ fyzickej nevere, iní sa zahľadia do neznámej ženy tak veľmi, že neváhajú opustiť svoju milujúcu partnerku aj s deťmi. Ak máte podozrenie, že sa z vášho partnera stal neverník, buďte pozorná k jeho zmenám správania. Pátrajte po prejavoch nevery a zapojte aj vašu intuíciu! Zodpovedajte si sama pre seba, či sa u vašej polovičky objavili nasledujúce príznaky neverníka.

Zmeny v starostlivosti o seba!

Prejavil váš priateľ zvýšený záujem o starostlivosť svojho tela? Viac ako kedykoľvek predtým dbá o to, čo si vezme na seba? Sťažnosti na pivné brucho sa akoby čarovným prútikom zmenili na trénovanie svalstva? Môžete si povedať, že aj muži chcú dobre vyzerať. Ak však muž trávi v kúpeľni nezvyčajne viac času ako vy, pripravte sa na to, že za touto zmenou je nejaký dôvod. Možno sa chce zapáčiť svojej novej milenke. Zbystrite pozornosť, ak sa v jeho šatníku objaví nový módny kúsok, ktorý môže byť darčekom od inej ženy.

Zmena priorít!

Kedysi chcel s vami tráviť každú voľnú chvíľku. Neváhal za vami prísť aj keď ste boli spolu len hodinu. Neskôr sa intenzita vášho stretávania znížila, ale aj tak si na vás vedel nájsť čas. A zrazu váš vzťah už nepovažuje za prioritu. Čas, ktorý spolu trávite, je zároveň aj zle využitý. Prečo? Pretože priateľ je duchom neprítomný a na tvári má akýsi zasnený pohľad. Komunikáciu s vami obmedzuje na minimum a pri vyjadrení nespokojnosti s partnerovou zmenou v správaní sa nedočkáte pochopenia ani záujmu o vaše sklamanie.

Zmeny plánov!

V čase osobného voľna plánuje najrôznejšie aktivity, ktorých nie ste súčasťou? Pri vyjadrení nesúhlasu či hnevu vás rýchlo odbije alebo si vymýšľa nelogické argumenty o trávení času oddelene? Podstatne viac času venuje svojim priateľom (možno mu ani nezáleží na tom, či ich pozná niekoľko rokov či týždňov), svojim záľubám (starým ale môže vyhľadávať aj nové) či svojej práci (špeciálnou kapitolu sú služobné cesty, školenia, pracovné večierky). Prečo už netúži byť vo vašej prítomnosti tak často? Možno pri zadeľovaní svojich záujmov ráta aj s milenkou.

Potrebujete ďalšie dôkazy o tom, že vás podvádza? O ďalších prejavoch partnerovej nevery sa môžete dočítať v druhej časti témy, ktorá sa dotýka takmer každej ženy.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top