STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

9 chýb, ktorým by ste sa na prvom rande mali vyhnúť

 

Prvé rande je dôležitým krokom do nového vzťahu. Spoznávate sa, snívate a v tom najlepšom prípade to medzi vami krásne iskrí. No stačí jedna chybička a príjemné chvíle sú v nenávratne. Ak sa vám takýto scenár nepozdáva, mali by ste sa týmto chybám zďaleka vyhnúť.

“Kam by si chcela ísť?”

Presne takáto otázka vie pokaziť celý večer. To ste si naozaj nenašli ani chvíľku, aby ste nad tým porozmýšľali? Nečakajte žiadnu publikovateľnú odpoveď. Vaša partnerka bude veľmi sklamaná a budete sa musieť veľmi snažiť, aby na vás zmenila názor. Určite majte v zásobe aspoň pár možností. Správnym výberom miesta ukážete nie len to, aký máte vkus a koľko ste ochotný do tohto večera investovať, ale aj to, ako veľmi vám na tomto večeri záleží.

Zlé miesta na prvé rande

Aké to sú? Príliš hlučné miesta, kde by ste sa nepočuli. Obyčajné miesta, ako napríklad vaša obľúbená krčmička pri dome. Ak sa do poslednej chvíle neviete rozhodnúť kam ju vziať, tak skúste výber prispôsobiť jej outfitu. Vaša partnerka sa tak bude cítiť príjemne a sebavedomo.

Telefonovanie

Večer sa sľubne vyvíja, obidvaja sa dobre sa bavíte a v tom vám niekto zavolá. Nič nevie tak otráviť večer ako neustále vyzváňanie telefónu. Doporučujem vypnúť zvonenie a ak je to dôležité ísť telefonovať von alebo na toaletu.

“Idem si zapáliť.”

Ak ste obidvaja fajčiari, tak nemáte problém, pôjdete sa vyvetrať spolu. Ale, ak je vaša partnerka nefajčiarka, môže ju to pekne nahnevať. Čo má asi robiť v reštaurácii bez vás? Mali ste jej povedať nech si donesie knihu alebo iného spoločníka. Skúste sa na prvom rande krotiť.

Neflirtujte s okolím

Predstavte si, že máte rande a ste v podniku, v ktorom vás obsluhuje veľmi pekná čašníčka. Určite vám príroda radí oplácať jej zdvorilosti, no práve v tejto situácií to nie je vôbec na mieste. Vašej partnerke by mohol váš záujem o inú ženu dosť prekážať. Nechajte si to na inokedy.

“Myslíš, že je ten dezert dobrý nápad?”

No, tak tento vete sa vyhnite, ak nechcete byť prebodnutý veľmi ostrým pohľadom. Ak sa vám nepáči telo vašej partnerky, prečo ste s ňou vôbec chodili von?

“Nemala by si toľko piť.”

Ak sa vám zdá, že to vaša partnerka preháňa s pitím alkoholu, v žiadnom prípade jej to takto nepovedzte. Dá sa to aj lepšie, ako napríklad: “Nezmeníme podnik? Môžem ťa pozvať ešte na kávu?” a pod.

“Zabudol som si peňaženku alebo nepôjdeme na polovicu?”

Tak tieto vety vedia rozzúriť aj tú najväčšiu flegmatičku na svete. Asi k tomu netreba viac dodávať. Výnimkou je, ak žena sama navrhne, že polovičku zaplatí. Inak, na to ani nepomyslite.

Nehovorte stále o sexe

Určite sa tejto téme nevyhnete a budete neviazane flirtovať, no ak túžite po naozajstnom vzťahu, nepreháňajte to. Prílišné tlačenie na pílu, by mohlo vašu partnerku priviesť k myšlienke, že s ňou chcete byť iba kvôli jedinému.

Ak vás článok zaujal, podeľte sa oň so svojimi priateľmi.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top