STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Ako flirtovať

Pixmac000000000057 300x200 Ako flirtovaťFlirt môže byť len nezáväznou zábavkou, no môže ním začať aj veľká láska na život a na smrť. Ale ako úspešne flirtovať?

Nemusíte byť topmodelkou či vrcholovým športovcom s geniálne vypracovaným telom, vo flirtovaní môžete byť úspešný. Jedna vec síce je náš vonkajší zjav, ale druhá je vyžarovanie, ktoré ovplyvňuje výber objektu záujmu viac, ako by sme čakali. Preto si spomedzi všetkých tvári všimneme práve tú, ktorá na nás upiera svoj pohľad. Nie zvedavý či dotieravý, ale možno trocha plachý či plný výzvy a záujmu.

Nebojte sa pohľad opätovať – to je prvý krok k úspechu. Druhým krokom sú vaše pery. Tu platí len jediné pravidlo: po nadviazaní očného kontaktu nasleduje úsmev. Aký, to už je na vás, ale rozhodne nie úškľabok. Výrazom svojej tváre totiž dáte najavo veľa, občas viac, než si vôbec uvedomíte.

Potom, keď sa dostatočne nabažíte pohľadov a úsmevov, všimnete si aj ostatné veci – to znamená, že síce nemusíte vyzerať ako z predvádzacieho móla, ale ani ako trhan z devätnásteho storočia. Hlavne nezabudnite byť sebavedomý, lebo sebavedomie je to, čo z vás vyžaruje a čo nás na druhých najviac priťahuje. Umenie flirtu nie je zložité, len ho treba okúsiť a precítiť.

A ľahko sa z vás môže stať kráľ či kráľovná flirtu. Ani sa nenazdáte ako, už ste k sebe bližšie, pijete rovnaké drinky a dobrodružstvo s názvom flirt pokračuje….

Zdroj obrázka: http://www.pixmac.sk/fotka/mlad%C3%BD+p%C3%A1r+zoznamka/000000000057

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top