STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Ako odhaliť klamanie na internetových zoznamkách

Pixmac000000000855 300x200 Ako odhaliť klamanie na internetových zoznamkáchInternet je priestorom neobmedzených možností, ale tým pádom ak priestorom pre podvodníkov a klamárov. A to sa týka aj internetových zoznamiek. Ako ich odhaliť?
Väčšina ľudí tvrdí, že odhaliť internetových klamárov a podvodníkov, obzvlášť na zoznamke, je ťažké. Ale nemusí to byť tak. Nie, ak viete, na čo sa zamerať. Čestného človeka spoznáte tak, že (pravdepodobne nie hneď, až po niekoľkých serióznych správach) vám bez väčších problémov poskytne kontakt na seba, pošle nejakú tú foto, nemá problém s telefonátmi.

 

Klamári a podvodníci sa tomuto vyhýbajú a ak majú rozprávať o sebe, po pár vetách, niekedy dokonca slovách, šikovne odvedú tému do bezpečných vôd, kde sa nepokĺznu. Začnú rozprávať trebárs o úspechoch v práci alebo všeobecných záujmoch.
Používajú krátke a neosobné vety, strážia si tak svoje lži, aby sa nezamotali a nezabudli to, čo už raz napísali. Internetoví klamári radšej používajú väzby typu „nie škaredý“ namiesto „pekný“ a tak podobne. Radi by o vás vedeli aj posledné tajomstvo, ale seba šikovne držia v tajnosti.
Takže odhaliť klamárov a podvodníkov sa dá občas veľmi ľahko. Stačí si všímať štruktúru viet, štýl správ a najmä ich obsah. Ak sa vám niečo nezdá, skúste sa pýtať na niečo osobné – hoci len výzor, a analyzujte odpoveď. Neplatí to síce na všetkých, ale vo väčšine prípadov áno – pretože takýto štýl je akýmsi prirodzeným obranným postojom, pri ktorom sa klamári a podvodníci snažia chrániť sami seba. Všímajte si teda, čo vám vaše internetové známosti píšu. Raz si možno práve vďaka tomu budete môcť povedať: Podvodník odhalený!

Zdroj obrázka: http://www.pixmac.sk/fotka/mlad%C3%A1+%C5%BEena+pracovn%C3%A9/000000000855

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top