STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Ako pozvať ženu na rande, aj keď vám je cez 50

ID 10049304 300x243 Ako pozvať ženu na rande, aj keď vám je cez 50Ľudia, ktorí dovŕšia 50 rokov, si myslia, že sú už na všetko pristarí. Či sa jedná o spoločenský život, nové koníčky alebo lásku. Ak má človek 50 rokov a viac, pri slove láska sa už niekedy len tak pousmeje a v duchu si povie: „Ja? Veď ja som už na také starý.“ Ale opak  je pravdou. Nikto nie je tak starý, aby nemohol zažiť lásku. Láska kvitne v každom veku. Preto, ak patríte k tým, ktorí majú cez 50 a ste slobodní a chcete opäť zažiť lásku, nedržte sa na uzde. Choďte do toho a dohodnite si rande so ženou, ktorá sa vám páči. Kto vie, možno sa práve teraz stretnete s niekým, s kým budete až dokonca života.

Ak si neviete rady, kde by ste mohli stretnúť ženu, ktorú by ste pozvali na rande, skúste navštíviť nové miesta. Nebojte sa spraviť prvý krok, určite sa vám to vyplatí.

Rozšírte si obzory

Ak si chcete nájsť ženu, s ktorou by ste chceli ísť na rande, musíte ju začať hľadať. Vyskúšajte navštíviť záujmový krúžok alebo cirkevné podujatie. Rozšírte svoj obzor a spoznávajte nových ľudí, vďaka ktorým sa môžete stretnúť so ženou, ktorú by ste mohli pozvať na rande.

 

Skúste internetovú zoznamku

Internetová zoznamka je ideálnym miestom pre tých, ktorí sa chcú zoznámiť s novými ľuďmi. Môžete si písať s viacerými ženami naraz a nemusia byť vôbec z rovnakého mesta. Ak sa vám žena na druhej strane zapáči, môžete sa s ňou stretnúť.

 

Buďte pozitívny

Ak sa chcete naozaj s niekým zoznámiť, nevyťahujte pred ním svoju minulosť s intímneho života, aspoň nie nazačiatku. Môže to skončiť tak, že ešte pred pozvaním na rande ju týmto skôr otrávite, ako zaujmete. Vždy sa pokúste začať nový vzťah od začiatku a s čistým štítom. Veď predsa, vaša nová známosť nemá nič dočinenia s vašimi starými romantickými zážitkami. Ušetrite vašu novú známosť negatívnej nálady z minulého vzťahu a nechajte minulosť za sebou.

 

Na prvom rande buďte zaujímavý

Ak ste neboli na rande dlhšiu dobu, nezabudnite, že na prvom rande treba byť pre druhého zaujímavým. Okrem vhodného miesta by ste mali byť milý, pozorný a zhovorčivý. Určite nezapôsobite tým, keď budete celý čas ticho sedieť a budete pasívny. Nezabudnite sa počas stretnutia usmievať, buďte pozitívne naladený a veselý a rozprávajte sa o zaujímavých veciach. Okrem toho, budete môcť svojho partnera zaujať zaujímavými životnými postrehmi, nakoľko ste si už v živote kdečím prešli.

 

Ak sa vám článok páči, podeľte sa s ním so svojim priateľmi.

Zdroj obrázka: Image courtesy of [photostock] / FreeDigitalPhotos.net

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top