STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Ako si užiť spoločnú dovolenku

Pixmac000084076568 300x168 Ako si užiť spoločnú dovolenkuAby ste sa zo spoločnej dovolenky nevrátili unavenejší než ste boli pred ňou, skúste si ju naplánovať tak, aby ste boli obaja spokojní. Je síce super, že jeden z vás je ochotný vybaviť všetko aj za druhého, ale nie vždy to musí dopadnúť dobre – najmä ak máte viac či menej rozdielne predstavy o trávení svojho voľného času.


Aby ste predišli hádkam a nezhodám, sadnite si a naplánujte dovolenku spoločne. Čo od nej očakávate? Aká dlhá by mala byť a kam by ste sa mali vybrať? Skúste nájsť čo najviac aktivít, na ktorých sa zhodnete. Samotná cesta zvykne byť stresujúca a navyše existuje množstvo vecí, ktoré jednoducho neovplyvníte. Snažte sa nájsť to, čo si chcete užiť obaja spolu.
Samozrejme, každý má právo na vlastný názor a svoju vlastnú dokonalú predstavu o ničnerobení. Vy si možno oddýchnete na pláži s knihou v ruke, no vaša polovička chce preskúmať danú oblasť podľa možnosti do detailov. Tu pomôže jediné – kompromis. Vy spravíte ústupok – pár dní budete na pláži, potom je na rade váš partner či partnerka – pustíte sa do skúmania vybranej krajiny. Záleží od dĺžky vašej dovolenky, či sa tieto aktivity dajú striedať napríklad po dni či dvoch.

 

A potom je už len malá šanca, že si budete navzájom vyčítať aktivity toho druhého – každému sa ujde svoje. Tak už len choďte a užite si dovolenku.

http://www.pixmac.sk/fotka/natural+photos/000084076568″ title=”natural photos

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top