STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Ako spoznáte, že mu nie ste ľahostajná

Pixmac000082844699 300x198 Ako spoznáte, že mu nie ste ľahostajnáNie ste si istá, či sa do vás zamiloval, alebo to je len vaše tajné želanie? Existujú veci, ktoré ak si začnete všímať, vaše podozrenie môžu vyvrátiť alebo potvrdiť. Možno sa zdajú vcelku obyčajné, ale verte, ak je to jeho prípad – len tak vás odísť nenechá…


Napíše vám. Len tak, lebo chce vedieť, ako sa máte. Lebo mu chýbate. Zaželá vám dobrú noc, pekné ráno alebo príjemný deň, aj keď nemusí. Spraví to len preto, že chce.
Baví sa s vašimi kamarátmi. Nie preto, že by ich poznal už predtým. Len preto, lebo vy ich poznáte a on chce byť s vami, chce sa o vás dozvedieť čo najviac a hlavne – chce mať na to pádny dôvod. A prípadnú tému, keď vás chce osloviť.
Chce aby ste s ním išla von – cez deň. Možno to znie divne, ale na večeru vás pozve každý. On vás chce vziať na obed, alebo len tak na prechádzku… Pretože chce byť s vami a pretože vie, že je to niečo nezvyčajné, čo pre vás môže urobiť.
Mailuje vám – pošle niečo milé, napríklad animáciu či obrázok s textom. Len aby vás potešil. Možno to nenapadne každému, ale aj takí sa nájdu. A opäť – prečo to robí? Len si predstaví, že vám tým vykúzli úsmev na tvári. To je občas dostatočný dôvod.

http://www.pixmac.sk/fotka/%C4%BEud%C3%AD+ktor%C3%AD+id%C3%BA/000082844699

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top