STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Ako spraviť partnerke perfektnú masáž

Pixmac000001736645 300x199 Ako spraviť partnerke perfektnú masážVýborná masáž ako predohra vám otvára dvere k noci plnej sexu. Chcete ho zažiť? Treba sa naučiť pár trikov, ako spraviť svojej partnerke perfektnú masáž a obdaruje vás tým, po čom túžite.

Začnite kúpeľom

Ešte pred tým, ako ju ohromíte masážou, pripravte jej horúci kúpeľ. Napustite vaňu plnú vody a pridajte do nej esenciálny olej. Teplý kúpeľ pripraví telo na masáž. A čo na viac, budete ju mať od začiatku už len v uteráku.

 

Vytvorte pohodlie

Po príjemnom kúpeli ju zaveďte do spálne, kde už budete mať všetko prichystané. Určite nebude moc príjemné, ak bude na vás čakať v posteli a vy budete behať po celom byte a zháňať masážny olej, uterák a podobne. Pohodlne ju uložte na posteľ tak, aby ležala na bruchu a hlavu mala pohodlne opretú na podložke. Zoberte masážny olej a vylejte si z neho na ruky. Poriadne ho zohrejte medzi dlaňami, aby nebol studený a môžete začať masírovať. Masírovať začnite nohy, nie chrbát. Prečo? V nohách sú tisícky nervových zakončení, ktoré stimulujú celý nervový systém a tým bude masáž príjemnejšia. Pomaly pomasírujte chodidlá, potom prejdite na lýtka a nakoniec na stehná. Potom môžete prejsť na chrbát a zvyšok tela. Masírujte pomaly, nikam sa neponáhľajte. Pri masáži používajte celé ruky, nielen končeky prstov. Masírujte hore dole po svale a zamerajte sa na miesta, kde jej to je najpríjemnejšie.

 

Zamerajte sa na erotogénne zóny

Pri masáži sa sústreďte na erotogénne zóny ženy, ktoré by ste určite nemali vynechať. Neviete, kde máte jej erotogénne zóny hľadať? Tu ich máte. Masírujte ju po vnútorných stranách stehien, po zadku, okolo kostrče a samozrejme, nezabudnite ani na jej prsia.

 

Zaujal vás tento článok? Dajte o ňom vedieť vašim priateľom.

Prečítajte si viac článkov pre mužov v mužskom magazíne kaper.sk

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top