STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Ako zbalit babu

lovewallpapers4u.blogspot.com  300x199 Ako zbalit babuKaždý mladý muž sa neraz trápil nad tým, ako zbalit babu. Je to jednoduché alebo zložité? Priblížime si to v tomto článku, ktorí sa orientuje na balenie žien vo veku 17(18,19) – 25 rokov.

Najjednoduchší spôsob balenia je z radov ľudí, s ktorými sa poznáte alebo známy vašich známych. Je to z toho dôvodu, že pre ženy nie ste úplne cudzí a môžu vám do určitej miery dôverovať. Tak si položte otázku… aké ženy poznám? aké ženy poznajú moji kamaráti?

V súčastnej dobe sú dve formy ako sa dá zoznámiť. Nájsť si partnerku v reálnom alebo virtuálnom.

 

Ako zbalit babu v reálnom svete

V prvom rade, pokiaľ chceš týmto štýlom zbalit babu, tak musíš chodiť do spoločnosti – do barov, na kultúrne akcie, na koncerty, na diskotéky, športovať atď.

Nebudeme si tu robiť nejaké ilúzie. Pri zoznamovaní tvárou v tvár zohráva úlohu aj zovňajšok. Tak ako pre mužom sa páčia štíhle, vysoké ženy s veľkými prsiami, tak aj ženy idú na vonkajšiu krásu. Páčia sa im vysokí, vyšportovaní muži. Ale u žien sa dá zapôsobiť aj inými faktormi. Treba mať zdravé sebavedomie, charizmu, šarm a charakter.

 

Ako zbalit babu vo virtuálnom svete

Každá profesia si vyžaduje prax. Tak aj balenie žien. Nič si z toho nerobte keď vás žena odmietne. Baleniu žien sa viac venuje blog akozbalit.sk

 

Najpodstatnejší fakt:

Každý jeden nový kontakt a každý vzťah vás posúva ďalej. Preto sa nebojte sklamania a začnite nadväzovať nové kontakty.

 

Na záver by som poznamenal jednu podstatnú vec. Akékoľvek rady ako zbalit babu sa dozviete, nič neplatí na všetky ženy. Treba vedieť pozorovať správanie ženy a tomu prispôsobovať kroky.

 

Obrázok: lovewallpapers4u.blogspot.com

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top