STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Akým partnerom som?

a contemplative man at the dining table dining pixmac photo 1991781 300x210 Akým partnerom som?Každý z nás už niekedy rozmýšľal nad ideálnym partnerom. Aký by mal a nemal byť, čo by mu určite nemohlo chýbať a naopak, s ktorými vlastnosťami by sme sa v žiadnom prípade zmieriť nevedeli. Nedarí sa vám váš ideál nájsť? Alebo aj keď ho nájdete, vaše vzťahy majú tendenciu sa rozpadnúť? Všetci vieme, akého partnera by sme chceli, ale položili ste si niekedy nemenej dôležitú otázku: „Akým partnerom som ja?“

Skúste sa na seba pozrieť v pomyslenom zrkadle a odpovedať si na ňu. Teraz však nemyslíme vzhľad – krása je dosť relatívny pojem, a každý predsa vie, že „dokonalý“ výzor hviezd, na ktoré by sme sa chceli podobať, je hlavne prácou maskérov a nepochybne aj grafikov. Ponúkneme vám niekoľko oblastí, na ktoré sa vo svojom skúmaní môžete zamerať.

Naša osobnosť sa navonok prejavuje postojom. Dotyčný vás ešte vôbec nemusí poznať, ale dokáže rozlíšiť, či ste viac spoločenský typ alebo utiahnutý, či radšej rozprávate alebo počúvate, či ste skromný alebo megalomanský. Vidíte pohár poloplný, alebo skôr poloprázdny? Určite ste si už všimli, že v prítomnosti niektorých ľudí sa cítite lepšie ako u iných. Je to ich postoj, ktorý vás zaujme. Skúste si predstaviť samého seba – ako asi pôsobíte na ľudí? Chceli by ste ísť do vzťahu so samým sebou?

Životný štýl je ďalšou dôležitou vecou. Váš potenciálny partner ho môže spoznať cez vaše rozprávanie, zážitky, prípadne aj z jednej návštevy u vás doma. Chodíte sa často zabávať? Rozhadzujete peniaze? Holdujete alkoholu, cigaretám, alebo nebodaj niečomu inému? Je váš dom skladiskom nepotrebných vecí? Pozrite sa na seba aj z tejto stránky.

Aké sú vaše ambície? Je vaším cieľom len tak plávať životom alebo chcete niečo dosiahnuť? Sú vaše ciele reálne splniteľné, alebo ste len snilko, ktorý nikdy nespraví to, o čom sníva? Ak máte jasné ciele, ktoré chcete v živote dosiahnuť, je pravdepodobnejšie, že v prípade vážneho vzťahu sa nevzdáte pri prvej prekážke, ale budete oň bojovať.

Na začiatku sme si síce povedali, že by ste sa mali zamerať hlbšie ako na výzor, ale celkový vzhľad je samozrejme tiež veľmi dôležitý. Základná hygiena je samozrejmosťou, ďalej vám už môžeme poradiť len – starajte sa o seba. Buďte hrdý na to, čo máte; vyzdvihujte svoje prednosti a na nedostatkoch pracujte, no nenechajte sa nimi znechutiť.

Tak, ako ste dopadli? Išli by ste do vzťahu so samým sebou? Prečo alebo prečo nie?

Zaujal vás tento článok? Dajte o ňom vedieť vašim priateľom.

Prečítajte si viac článkov pre mužov v mužskom magazíne kaper.sk

http://www.pixmac.sk/fotka/kontemplat%C3%ADvny+man+u+jed%C3%A1lensk%C3%A9ho+stola/000001991781

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top