STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bojíte sa samoty? Ani od týchto mužov vážny vzťah nečakajte!

ID 100151301 300x199 Bojíte sa samoty? Ani od týchto mužov vážny vzťah nečakajte!Chcete sa bláznivo zamilovať do muža, s ktorým by vás čakala spoločná budúcnosť? No stále nemáte šťastie na takého muža, po akom túžite. Keďže nechcete byť sama, púšťate sa do vzťahov s mužmi, s ktorými by ste si za iných okolností nič nezačala. Strach zo samoty vás však ženie do vzťahov bez perspektívy. A preto je najvyšší čas zamyslieť sa nad tým, akým mužom by ste sa mali vyhnúť!

Muž dobrodruh

Príkladom toho, že muž nie je zrelý na vážnu známosť, môže byť muž dobrodruh. Zabudnite na Indiana Jonesa, muž dobrodruh nemusí mať nebezpečné povolanie. Možno muža, ktorý rád riskuje a miluje slobodu, poznáte aj vy. Čo je pre neho charakteristické? Tento muž neznáša povinnosti, zodpovednosť a stereotyp. Keď sa ho spýtate, ako by chcel (nie kde reálne bude) žiť o desať rokov, zrejme vám nebude vedieť odpovedať alebo vám vykreslí svoju budúcnosť až príliš ružovo – priam nerealisticky. Dobrodruh nezvykne plánovať ďalekú budúcnosť a preto je málo pravdepodobné, že by bol pripravený zmeniť svoj život záväzkom menom romantický, no vážny vzťah.

Kamarát s benefitmi

Rozumie vám, máte spoločný humor a cítite sa pri ňom dobre. Navyše s ním prežívate vzrušujúce milostné dobrodružstvo. Chcete, aby sa váš kamarát s benefitmi stal vaším partnerom? On to však rázne odmieta a tak ste si povedali, že sa uspokojíte aj s tým málom, čo do vášho vzťahu prináša? Možno sa bojíte samoty tak veľmi, že si nechcete priznať, že vzťah s vašim kamarátom a milencom v jednej osobe, pravdepodobne nemá žiadnu budúcnosť. Takto sa svojho strachu nezbavíte; práve naopak. Ďalej ho v sebe živíte a okrádate sa o budovanie vážneho vzťahu s mužom, ktorý by vás mohol milovať aj celý život!

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top