STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bojíte sa samoty? Od týchto mužov vážny vzťah nečakajte!

ID 10034208 199x300 Bojíte sa samoty? Od týchto mužov vážny vzťah nečakajte!Ženiete sa z jedného vzťahu do druhého, pretože nechcete žiť bez lásky? Možno sa obávate, že nikdy nespoznáte takého muža, akého by ste chceli. A ak by ste aj mali to šťastie, neveríte, že by ste ho dokázali zaujať na celý život. Ak máte strach zo samoty, môže sa stať, že váš strach vám nielen nedovolí žiť šťastne v partnerskom vzťahu, no narobí vám viac neplechy ako úžitku… Preto by ste mali vedieť, akým mužom sa vyhnúť!

Zvodca žien

Zvodca žien je zvyčajne očarujúci, šarmantný a galantný. Možno vám na chvíľu dá pocit, že ste pre neho jedinečná a výnimočná, no verte, že nie ste pre neho ani prvá, ani posledná žena v jeho živote. Lacné triky, ktorými si vás snaží omotať okolo prsta, používa možno aj každý deň a nielen na vás. Ak hľadáte úprimného muža, ktorý je zrelý na vážny vzťah, zvodcu si nepripusťte k telu. Koniec „vzťahu” s týmto mužom by mohlo zapríčiniť, že váš strach zo samoty by mohol ešte viac narásť. Nevrhajte sa preto do dobrodružstva s mužom, ktorému na vás nebude skutočne záležať.

Mamičkin maznáčik

Mamičkin maznáčik vie upútať pozornosť ženy svojou láskavosťou, milotou, citlivosťou. V čase zamilovanosti vám bude pripadať skvelým mužom, no keď spoznáte ženu, ktoré rozhoduje za neho, možno ho nebudete považovať ani za muža. Preto, ak očakávate, že budete pre neho najdôležitejšou ženou na svete, asi budete sklamaná. Nestane sa tak, keďže mamičkin maznáčik má nezdravo nadštandardný vzťah s mamou. Ak netúžite neustále súperiť s inou ženou o priazeň a lásku vášho partnera, mamičkinmu maznáčikovi nedajte šancu, aby vás bližšie spoznal. Ušetríte si tak čas a energiu, ktorú môžete vložiť do vážneho vzťahu s mužom, ktorý na vás niekde čaká!

Už čoskoro sa môžete tešiť na odhalenie ďalších mužov, ktorí môžete podľahnúť zo strachy byť sama.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top