STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Chcete byť atraktívna pre mužov?

ID 100155574 300x271 Chcete byť atraktívna pre mužov?Rozmýšľate nad tým, čo majú zadané ženy a čo vy nie? Prečo ony majú muža a vy ste stále sama? Všetky chceme byť pre mužov atraktívne a nájsť si vhodného partnera, ale niekedy musíte svojmu osudu trošku pomôcť. Ako na to?
V prvom rade sa nad sebou zamyslite. Ako pôsobíte na okolitý svet? Ste sebavedomá, vždy upravená a prekypujete energiou? Ak si neviete odpovedať sama, skúste sa opýtať kamarátiek alebo kamarátov, ako na nich pôsobíte a čo by ste na sebe mohli zmeniť. Zmenou k lepšiemu určite nič nepokazíte a získate tak väčšie sebavedomie a viac mužských pohľadov.
Zaujať muža môžete kdekoľvek, v práci, pri prechádzke alebo keď pôjdete s kamarátkami von. Stačí sa len riadiť našimi tipmi a radami a muži vám budú ležať pri nohách. icon biggrin Chcete byť atraktívna pre mužov?

Pritiahnite pohľad

Ako najrýchlejšie pritiahnuť mužov pohľad aj cez celú miestnosť? Jednoducho. Oblečte si niečo červené a priliehavé. Ak červená nie je vaša farba, postačí aj sexy priliehavý svetrík alebo doplnky. Určite vyniknete.

Ukážte krivky

Začnite sa obliekať do priliehavejšieho oblečenia, ktoré je vhodné p

dodá

re vašu postavu a vyzdvihuje vaše prednosti. Ak pod neho pridáte aj sexy spodné prádlo, dostanete sa do tej správnej flirtujúcej nálady.

Pery a oči

Po prsiach sú oči druhými bodmi, ktoré si muži na ženách všímajú. Nie nadarmo sa hovorí, že oči sú bránami do duše a tak to mnoho mužov aj vníma. Jeden pohľad vie prezradiť veľa. Ak vyrazíte do ulíc nezabudnite tieto vaše prednosti zvýrazniť. Rovnako mužov očaria aj krásne plné pery. Privábte ich pohľad krásnym červeným rúžom alebo leskom. Budú pôsobiť plnšie a oveľa lákavejšie.

Pôsobte na zmysly

Vôňa je silným afrodiziakom a mnoho žien to využíva. Pridajte sa k nim a zapôsobte na mužské zmysli vôňou, ktorú zbožňujú. Pre mnoho mužov sú to vône škorice, levandule alebo vanilky.

Starajte sa o seba

Buďte vždy upravená. Starajte sa o svoju pleť, aby bolo krásna a zdravá. Očarí viac, ako hrubá vrstva make-upu. Mnoho mužov ho nemá rado aj preto, že sa v nich prebúdza prirodzený strach z neznámeho. : “Kto sa vedľa mňa prebudí ráno? Bude vyzerať rovnako?“ Nezabudnite ani na vlasy. Mužov priťahujú dlhé lesklé vlasy, no nemusia sedieť každému. Preto pouvažujte nad účesom, ktorý sa hodí k vašej tvári.

Spevňujte

Nemusíte mať proporcie topmodelky, pretože väčšina mužov aj tak túži po pekne stavanej žene s krivkami na tých správnych miestach. No nezaškodí tieto krivky raz za čas spevniť. Cvičenie vám dodá endorfíny a bude sa cítiť oveľa príjemnejšie a sebavedomejšie. Rovnako sa vám zlepší držanie tela a nebudete sa hrbiť. Čo je dobré aj na chrbticu.

Buďte priateľská

Nebojte sa smiať a usmievať. Budete pôsobiť prístupnejšie a muži vás budú radi oslovať. Myslite pozitívne a zabávajte sa. Keď vyrazíte do spoločnosti nie je dôvod na zlú náladu. Bavte sa a rozosmievajte ľudí. Uvidíte koľko mužov bude nakoniec pri vašom stole.

Pýtajte sa

Keď si k vám nakoniec niekto prisadne, pýtajte sa. Muži majú radi otázky akéhokoľvek druhu. Nebojte sa flirtovať a používať svoje ženské zbrane. Niekde som počula, že je pre mužov veľmi sexy, ak žena pri počúvaní nakloní hlavu na bok.

Vzdelávajte sa

Učte sa veci v akejkoľvek oblasti. Majte všeobecný prehľad. Získate tak svoj unikátny pohľad na svet a nebudete len niekto z davu. Prihláste sa na nejaký kurz. Budete v príjemnej spoločnosti a možno sa aj s niekým zoznámite. Najvhodnejšie sú také kurzy, kde budú aj muži. Môžete sa učiť nový jazyk, tancovať, pracovať na počítači, je toľko možností.

Buďte sama sebou

Najlepšia rada na koniec. Nezabudnite byť sama sebou a na nikoho sa nehrajte. Myslite pozitívne a buďte spokojná sama so sebou a svojim životom.

Ak vás článok zaujal, podeľte sa oň so svojimi priateľmi.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top