STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Chcete byť atraktívny pre ženy?

confident man 198x300 Chcete byť atraktívny pre ženy?Chceli by ste urobiť dojem na ženu bez toho, aby ste povedali jediné slovo? Verte mi, že nemusíte byť dokonalým a neodolateľným idolom žien, pretože ženy často ani takého muža nehľadajú. Stačí sa zamerať na seba a prebudiť v sebe to lepšie ja. Sami budete prekvapený, že v krátkej dobe budete pre ženy a svoje okolie oveľa atraktívnejší, aj s tým, čo vám príroda nadelila.
Ako teda zaujať ženu a pritom nepovedať ani slovo? Zamyslite sa nad tým ako pôsobíte na okolitý svet. Ako vás vnímajú vaši kamaráti alebo kamarátky, skúste sa ich opýtať, možno nájdete odpovede aj na svoje problémy s láskou.
Keď už viete, kde je asi problém. Skúste sa inšpirovať nasledujúcimi tipmi a radami, ktoré vám môžu priniesť nie len sebavedomie ale aj viac ženského záujmu. Nebojte sa zmeniť váš život a pracujte na sebe. Nezabúdajte na to, že ženy vedia vašu hru prekuknúť po prvej sekunde. Teda, aspoň tie inteligentnejšie.
Alfa samec
Ženy to vždy prirodzene tiahne k najsilnejšiemu mužovi v skupine. To, ale neznamená, že musí byť silný fyzicky, ale musí pôsobiť duševne silne a sebavedomo. Každá žena potrebuje mať po svojom boku silného muža, ktorý sa postará o ňu a budúcu rodinu. Preto je pre dosiahnutie tohto dojmu dôležité chodiť vzpriamene, nehrbiť sa a nepôsobiť nemotorne. Naučte sa chodiť rovno a vyzerať pri tom prirodzene.
Buďte osobnosť
Vytŕčajte z davu a urobte silný dojem. Naučte sa povedať nie a spoľahnúť sa na seba a svoje schopnosti. Buďte nezávislý s vlastnou filozofiou života. Nerobte mladícke hlúposti a staňte sa vzorom alebo autoritou pre skupinu. Určite nemusíte byť stále zamračený a až prehnane dospelý, ale ukázať, že ste už dospeli sa ženám páči.
Starajte sa o seba
Buďte vždy upravený a čistý. Nebojte sa používať kozmetické prípravky. Aj keď sa cítite ako pravý muž z lesa, nemusíte tak aj smrdieť. Určite to s vôňou nepreháňajte, lebo budete vyzerať ako ten najväčší zúfalec. Stačí len jemná vôňa v pozadí, ktorá bude príjemne dopĺňať vašu prirodzenú vôňu. Pozor si dávajte na mastné vlasy alebo špinavé uši, ktorými neohúrite žiadnu ženu. S pokročilým vekom si strážte váhu, nadváha mnohým mladým ženám veľmi neimponuje.
Majte štýl
Nájdite si vlastný štýl obliekania. Keď idete do spoločnosti nahoďte sa ako dobre zabezpečený muž, ktorý vie čo sa mu páči a nebojí sa to ukázať. Ak si neviete sami pomôcť skúste poprosiť kamarátku alebo kolegyňu, či s vami nepôjde nakupovať. Keď si kupujete oblečenie do spoločnosti myslite na to, že pohodlné, voľné oblečenie je vhodné tak na doma, ale von sa treba obliecť elegantnejšie.
Inteligentný a vtipný
Tak presne takýchto mužov hľadajú všetky ženy. Ženy túžia po príjemnej spoločnosti muža, ktorý ich vie rozosmiať. Upozorňujem, že inteligentným humorom. To znamená bez vulgárnych a nevkusných vtipov. A následne ich okúzliť vhodne zvolenými komplimentmi, či brilantnými odpoveďami. Inteligentný muž je veľmi žiadaným spoločníkom, pri ktorom má žena pocit, že ju posunie ďalej a budú sa môcť o neho oprieť.
Komunikácia
Naučte sa hovoriť so ženami a počúvať ich. Každá žena túži po mužovi, s ktorým sa bude pri rozhovore cítiť príjemne a bude reagovať na jej slová. Prípadne bude zdieľať rovnaké túžby, sny alebo názory. Dôležitý je váš ústny prejav. Cvičte si ho doma napríklad aj čítaním nahlas alebo rozprávaním pred zrkadlom. Nakoniec budete príjemne očarený svojim prirodzeným a príjemným prejavom.
Rešpektujte city ostatných
Môže sa stať, že o vás prejaví záujem žena, ktorá nie je váš typ. Nebuďte nepríjemný, správajte sa ako gentleman a dajte jej to prijateľným spôsobom najavo. Možno z vás budú dobrí priatelia, alebo vďaka nej stretnete ženu svojho života.
Neskončite ako kamarát
Aj keď budete milý a príťažlivý spoločník, nakoniec sa vám nemusí podariť ženu získať. Nemajte prehnané očakávania, že hneď dostanete číslo alebo príjme vaše pozvanie do kina. Choďte na to pomaly, prílišný tlak by ju mohol odradiť, ale nepremárnite ten správny moment. Vaša neistota môže zmeniť sľubne sa vyvíjajúci večer na stretnutie kamarátov. No aj tu sa dá pomôcť, ak zmeníte svoj celkový prístup.

Pracujte na sebe, buďte osobnosť a nenechajte sa nahradiť rovnakým typom muža.

Ak vás článok zaujal, podeľte sa oň so svojimi priateľmi.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top