STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Čo si muži všímajú na ženách ako prvé?

Čo zaujme muža na žene, keď ju prvýkrát zbadá? Prekvapivú odpoveď na túto otázku ponúkajú anglickí vedci, ktorí v nedávnom výskume vyvrátili všeobecný názor, že muži si ako prvé na žene všímajú jej hrudník. Odborníci prišli k zaujímavým výsledkom, ktoré búrajú ďalšie zaužívané názory…

Čo si muži všímajú na ženách ako prvé?

ID 10027960 300x199 Čo si muži všímajú na ženách ako prvé?1. miesto – Oči!
Kam zamieri prvý pohľad muža na ženu? Vedci tvrdia, že až 70% mužov sa pozrie najprv priamo do očí, pričom sa odvolávajú na to, že muži sa držia hesla, že oči sú oknom do duše. Aj krátky očný kontakt im poskytne informáciu, či ženu osloviť alebo nie.

2. miesto – Úsmev!
Za druhú najmocnejšiu ženskú zbraň muži pokladajú podmanivý úsmev. Ním ženy budia u mužov dojem, že majú záujem o flirtovanie. Prirodzený ženský úsmev je tiež signálom toho, že žena je priateľská, optimistická a môže byť príjemnou spoločníčkou nielen na rozhovor.

3. miesto – Prsia!
Do top troch častí tela, ktoré najviac lákajú mužskú pozornosť, boli zaradené aj ženské prsia. Niet sa čomu čudovať! Veď ženské poprsie patrí k najvzrušujúcejším erotogénnym zónam ženského tela, ktoré zároveň podmaňuje prirodzenú zvedavosť nejedného muža!

Súhlasíte s výsledkom anglického výskumu alebo máte vlastný rebríček toho, čo púta mužov na ženách ako prvé?

Zdroj: http://www.medicaldaily.com/what-do-men-and-women-notice-first-about-opposite-sex-answer-may-surprise-you-253517

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top