STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Ďalšie dôvody, prečo ukončiť vzťah so ženatým mužom!

ID 100112052 199x300 Ďalšie dôvody, prečo ukončiť vzťah so ženatým mužom!Zamilovali ste sa do skvelého muža, no má to jeden háčik v podobe jeho manželky? Pýtate sa samej seba, či vzťah so ženatým mužom má zmysel? Odpískajte koniec vašim pochybnostiam a rozhodnite sa, či chcete pokračovať vo vzťahu alebo to raz a navždy ukončiť. Ľahko sa povie, ťažko sa vykoná? Ak vám štyri dôvody, prečo ukončiť vzťah so ženatým mužom predstavené v prechádzajúcom článku nestačili, ponúkame vám ďalších šesť argumentov…

Vzťah so ženatým mužom – po tom naozaj túžite?

Keď si na neho spomeniete, v mysli sa vám vynárajú len zamilované pohľady, tajné vyznania lásky a vášnivé stretnutia? Páči sa vám toto lákavé dobrodružstvo, ktoré vás vytrhlo z každodenného života? A tak váhate, či sa vzdať tohto všetkého len preto, že má manželku. Možno vám i dal nádej, že raz váš vzťah už nebudete musieť tajiť, možno vám pravidelne sľubuje, že  kvôli vám opustí manželku. Ak kvôli vám dokáže opustiť manželku, ktorá mu samozrejme nerozumie alebo je kvôli iným dôvodom vinná za ich nefungujúci vzťah, možno si navrávate, že to musí byť láska! Opantaná zamilovanosťou si želáte len jeho lásku, ale naozaj túžite po vzťahu so ženatým mužom so všetkými následkami, ktoré to prinesie? Ak kvôli zamilovanosti nedokážete nazerať na váš vzťah so ženatým mužom s nadhľadom a zvážiť nevýhody tejto „zakázanej lásky“, možno vám pomôžu nasledujúce dôvody, prečo dať rýchlo ruky preč od manžela inej ženy.

5.    Nemôžete ho predstaviť rodičom, priateľom, známym! Hovoríte svojej priateľke o tom, aký je úžasný, ako skvele sa pri ňom cítite, čo všetko vás spája. Aká škoda, že ho svojim najbližším nemôžete predstaviť!
6.    Darčeky od neho musíte zatajovať! Kúpil vám šperk a nemôžete sa pochváliť, že vám ho dal muž z lásky? Ak sa prerieknete, pripravte sa na vlnu otázok, kto je váš priateľ.
7.    Emocionálne vás vzťah s ním nenapĺňa! Je váš milenec zároveň mužom, pri ktorom môžete byť sama sebou, môžete vyjadriť aj negatívne emócie a navzájom sa skutočne poznáte? Ak nie, napĺňa vás tento vzťah?
8.    Už vás unavuje klamať! Tajomstvá, ktoré vás na začiatku mileneckého vzťahu spájali, už vám nie sú príjemné? Unavuje vás klamať každému, kto sa opýta na váš vzťah?
9.    Už nemôžete počúvať jeho klamstvá! Ste znechutená z tých výhovoriek, ktoré si váš priateľ vymýšľa pre svoju ženu? Tak to je ďalší dôvod, prečo s ním nepočítať do budúcnosti!
10.    Ukracujete sa o spoznanie plnohodnotného vzťahu! Vzťah so ženatým mužom so sebou môže priniesť stratu príležitostí na spoznanie svojho celoživotného partnera. Ste ochotná obetovať svoje šťastie na lásku na úkor vzťahu so ženatým mužom?

Stavať svoje šťastie na úkor nešťastia iných (zvlášť ak sa to dotýka aj detí) sa nevypláca. Je veľmi pravdepodobné, že skôr či neskôr sa dočkáte výčitiek aj od svojho priateľa. Rozhodnutie, či vám to stojí za to, je na vás, no myslite na to, že sa netýka len vás.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top