STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Ďalšie najhoršie rady po rozchode, ktorými sa neriaďte!

ID 10044736 198x300 Ďalšie najhoršie rady po rozchode, ktorými sa neriaďte!Každý sa musí s rozchodom vysporiadať  sám. Napriek tomu, blízky sa nám snažia pomôcť radami, ktoré môžu byť pre niekoho prospešné, pre iného škodlivé. Niektorí ich vyskúšajú, iní hľadajú odpoveď na to ako prežiť rozchod sami u seba. Vyhnúť sa poučovaniu o tom, čo určite zaberie na zlomené srdce, sa zdá byť nemožné! Preto, ak nabudúce započujete zlé rady po rozchode, riaďte sa heslom: „Jedným uchom dnu, druhým von“! Niektoré škodlivé rady po rozchode vám už boli predstavené v predošlom článku, pred ďalšími vás varujeme práve teraz!

Rada č.3 – Zabudni na neho a rýchlo sa opäť zamiluj!

Alebo tiež, klin sa klinom vybíja. Klin však nie je ako klin. Ak sa preto rozhodnete zabudnúť na muža, ktorého ste milovala (a možno ešte stále milujete) neuváženým vrhnutím sa do ďalšieho vzťahu, hrozí tu hneď niekoľko problémov. Jedným z hroziacich problémov je, že pri novom partnerovi budete aj naďalej myslieť na bývalého, možno o ňom budete dokonca pravidelne rozprávať súčasnému, čo bude mať za následok ďalší rozchod. Navyše, začať si vzťah s novým mužom, ktorý bude len „náhrada” za predchádzajúceho, je nečestné a neúctivé. Ďalším problémom, ktorý môže nastať je to, že sa môžete ľahkovážne “zavesiť” na muža len preto, že bude momentálne k dispozícii a bude mať o vás záujem. To však neznamená, že bude pre vás vhodný partner.

Rada č.4 – Daj mu druhú šancu!

Túžite po tom, aby vás opäť objal, pobozkal a povedal vám, že vás miluje? Ak k nemu ešte stále cítite hlbokú náklonnosť, je možné, že vám priatelia poradia, aby ste mu dali druhú šancu. Nápad, prečo dať druhú šancu vo vzťahu možno skrsne vo vašej hlave, no predtým  vám to vnuknú úvahy priateľov o tom, ako veľmi ste sa k sebe hodili a aká je to škoda, že ste sa rozišli. To, či dáte vášmu vzťahu druhú šancu by malo byť spoločné rozhodnutie – vás a vášho bývalého. Ak počúvnete radu svojich priateľov len pre úzkosť, ktorá vami lomcuje, druhá šanca vo vzťahu je skutočne zlý nápad. V takejto situácii, túto radu nepočúvajte a vydajte sa na cestu poznania ako prežiť obdobie po rozchode tak, ako je to pre vás najlepšie!

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top