STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Ďalšie prejavy toho, že nie ste pre neho jediná!

ID 10034198 300x199 Ďalšie prejavy toho, že nie ste pre neho jediná!Máte pochybnosti o vernosti svojho partnera? Objavili sa u vašej polovičky prekvapujúce zmeny v správaní, ktoré si neviete vysvetliť? Vaša intuícia vám vraví, že za tým môže byť iná žena? Môže, ale nemusí! Zistiť nakoľko čestný je k vám priateľ sa dá prostredníctvom všímania si prvých príznakov nevery. Práve teraz máte možnosť poznať ďalšie stopy, ktoré môžu viesť k zisteniu, že ten váš muž nie je len váš!

 

Zmeny nálad!

Ak vás podviedol, pripravte sa na to, že jeho nálada sa bude meniť z hodiny na hodinu a možno aj častejšie. To, že vám bol neverný, v ňom pravdepodobne vyvoláva pocity viny sprevádzané sebaobviňovaním. Tlak tajomstva, ktoré pred vami skrýva, sa môže prejaviť podráždenosťou, ale aj depresívnou náladou. Ani sa nenazdáte a neverník je plný optimizmu a možno i vyznaní lásky. Dôvod? Možno oľutoval svoj nemorálny čin a nechce vás kvôli tomu stratiť.

Zmeny v prejavovaní pozornosti!

K tomu, aby neverník aspoň trochu utlmil svoje svedomie, skvele slúžia darčeky. Daroval vám „len tak“ obrovskú kyticu kvetín či drahý šperk? Príčinu hľadajte v skutočnej alebo predstieranej láske. Príkladmi náhlych prejavov lásky, ktoré možno označiť za zjavné výčitky svedomia podvádzajúceho, môžu byť romantické reči, zamilované gestá, sľuby, že váš vzťah sa zmení k lepšiemu.

Zmeny v sexuálnom správaní!

Nevyriešené problémy vo vzťahu znižujú jeho kvalitu. Môžete si byť istá, že nedostatok či strata intimity sa prejaví aj v spálni. Navyše, ak váš partner pred vami tají návštevy inej postele, sám sa môže pred vami ľahko prezradiť. Ako? Všímajte si nápadné zmeny sexuálneho správania „vášho“ muža. Vo všeobecnosti k typickým zmenám patrí: úbytok bozkov, pohladení, nežností, kratšia predohra a strata chuti na sex.

Zmeny v zaobchádzaní s mobilom!

Čo urobí váš priateľ, keď mu zazvoní mobil alebo započuje tón prijatej SMS? Beží k mobilu rýchlosťou, ktorou by mohol konkurovať profesionálnym športovcom? Ak má navyše problém s tým, že mu podáte jeho mobil (božechráň, aby ste si prečítali kto mu volá!), zrejme niečo skrýva. Ďalšími prejavmi mužovej nevery zvyčajne bývajú: zvýšená kontrola mobilu, písanie SMS-iek v neskorých hodinách či potajomky. Dôkazom o nevere muža je častokrát usvedčujúca správa, ktorá spúšťa skutočný sled zmien.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top