STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Ďalšie signály blížiaceho sa konca vzťahu!

ID 1001044361 Ďalšie signály blížiaceho sa konca vzťahu!Našepkáva vám intuícia, že s vaším vzťahom nie je niečo v poriadku? Ak ju počúvate, robíte dobre. Vďaka tomu, že si nebudete zakrývať oči pred zmenami v partnerovom správaní, môžete odhaliť blížiaci sa koniec vášho vzťahu. Ideálne by bolo, ak by bol k vám partner úprimný a povedal vám o svojom nezáujme o spoločnú budúcnosť. Nie každý muž je však natoľko zrelý, aby neklamal. Ak nechcete zažiť skutočne nečakaný koniec vzťahu, pozorne si začnite všímať signály naznačujúce túto možnosť. Odhaľte partnerove zajačie úmysly skôr ako bez slov z vášho vzťahu utečie!

Zbystrite pozornosť, ak spozorujete aj tieto signály:

Stretávate sa raz za týždeň!
Dá sa vôbec nazvať vzťah vzťahom, ak si váš priateľ nedokáže (alebo skôr nechce) nájsť čas na spoločné budovanie vzťahu? Dá, ak sa utvrdzujete v tom, že priateľ má naozaj dobrý dôvod, prečo na vás nemá čas a určite je to len dočasná situácia. Môžete si povedať, že dôvodom je skutočne jeho nadčas v práci, pomoc rodičom či jeho únava z počasia. Fantázii vo vymýšľaní (niekedy viac, niekedy menej reálnych) výhovoriek sa medze nekladú. Vedia to muži aj ženy, no niekedy to chvíľu trvá, kým to priznajú. Tu platí osvedčená pravda, že ak muž chce tráviť čas so ženou, nájde si čas.

Mobil už toľko nevyzváňa!
Pamätáte sa ešte na tú rýchlosť s akou ste klikali do mobilu pri otváraní SMS-ky? A na tú radosť, že SMS je od neho? Ak intenzita telefonátov či SMS správ rapídne poklesla, mali by ste sa začať pýtať, prečo je tomu tak. Prečo vám už nevolá tak často ako kedysi? Ak vám zavolá, čo ho k tomu vedie? Chce len počuť váš hlas alebo vám zavolá do práce len preto, aby vám oznámil, že obed, ktorý ste mu navarili sa nedá vôbec zjesť?

Nevyznáva vám lásku!
Láska sa dá prejavovať rôznym spôsobom. Niekedy však žene stačí len počuť tie dve čarovné slovíčka z úst muža, ktorého miluje. Ak vám partner už dlho nepovedal, že vás ľúbi a ani vám svoju lásku neprejavuje, trochu ho k tomu podstrčte. Vyslovte vyznanie lásky vy a podľa jeho reakcie zistíte, či aj on k vám cíti rovnakú emóciu.

Nechce posunúť váš vzťah ďalej!
Už neiniciuje rozhovor o  vašej spoločnej budúcnosti a keď načrtnete túto tému vy, snaží sa čo najrýchlejšie vykrútiť. Nechce s vami plánovať ani blízku budúcnosť (napr. dovolenku), ale ani ďalekú budúcnosť. Ak si vás priatelia začnú doberať rečami o manželstve či spoločných potomkov, z vášho priateľa sa stáva silný alergik na deti. Čo je za tým? Možno to, že svoju budúcnosť nevidí po vašom boku.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top