STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Ďalšie usvedčujúce dôkazy toho, že váš vzťah neberie vážne!

ID 10076930 300x198 Ďalšie usvedčujúce dôkazy toho, že váš vzťah neberie vážne!Zamilovanosť je zvyčajne prvá fáza partnerského vzťahu. Ak ste na vážkach, či randenie s vaším priateľom bude mať pokračovanie v podobe vážneho partnerského vzťahu, začnite si všímať signály, ktoré vám vysiela. Tie signály môžu poslúžiť ako usvedčujúce dôkazy toho, či túži mať dlhodobý partnerský vzťah s vami. Niektoré dôkazy ste mali možnosť spoznať v predchádzajúcom článku, ďalšie na vás čakajú v tomto.

Vyhýba sa stretnutiam s vašimi najbližšími!

Ste presvedčená o tom, že už nastal ten správny čas kedy predstaviť priateľa vašim najbližším. Či už priamo alebo nepriamo sa však tomu priateľ bráni. Ak už pristúpi na vzájomné stretnutia, snaží sa o minimálny kontakt. Prečo? Pretože zrejme s vami nepočíta do budúcnosti, tak nemá dôvod na spoznávanie ľudí, na ktorých vám záleží.

Nechce o vás všetko vedieť!

Zaujíma sa o vaše názory, záujmy či životné ciele? Chce sa o vás čo najviac dozvedieť a tak vás čo najlepšie spoznať? Pýta sa vás aj na detaily z vášho života? Nie? Tak pravdepodobne nemá v úmysle lepšie vás spoznať, pretože už počíta s tým, že stretávanie sa s vami nemá dlhodobú budúcnosť.

Nehovorí o spoločnej budúcnosti!

Navrhol, že by letnú dovolenku chcel stráviť spoločne s vami? Už vám dokonca priniesol katalóg ponuky letných dovoleniek? Výborne; váš vzťah berie vážne! Ak vás však o žiadnych dlhodobých alebo krátkodobých plánov neinformoval, ak je nerozhodný už len v tom, kedy sa najbližšie stretnete, nerobte si zbytočné nádeje, že ste stretli muža svojho života. Ak váš priateľ neplánuje ako posunúť vaše stretávanie na vzťah, je pravdepodobné, že o vážny vzťah s vami nemá záujem.

Čím skôr si uvedomíte, že to s vami nemyslí vážne, tým skôr sa môžete zamilovať do muža, ktorý vášmu bývalému bude vďačný za to, akej chyby sa dopustil, keď si vás nevedel nevážil.

 

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top