STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Dôverujete mu skutočne alebo len „naoko”?

ID 10044283 300x199 Dôverujete mu skutočne alebo len „naoko”?Myslíte si o svojom priateľovi, že by vám nikdy nechcel ublížiť? Veríte, že by sa vám partner neotočil chrbtom, ak by ste sa ocitli v ťažkej situácii? Ste presvedčená o tom, že ste našli muža, ktorému sa môžete zdôveriť s akýmkoľvek problémom? Tak presne o tom je dôvera vo vzťahu, ktorá však môže byť neobmedzená, ale aj obmedzená. Ako veľmi svojmu milému dôverujete vy?

Dôverujete mu natoľko, že nepochybujete o jeho vernosti?

Pokým muži prejavujú svoju lásku obvyklým spôsobom, ženy zvyčajne nemajú dôvod pochybovať o ich vernosti. Výrazné zmeny v správaní, problémy vo vzťahu, ale aj minulé skúsenosti však môžu byť zdrojom nedôverčivosti. Možno sa sami riadite heslom: „Dôveruj, ale preveruj!” odvolávajúc sa na to, že v dnešnej dobe už ani manželský sľub celoživotnej vernosti  nie je zárukou neobmedzenej dôvery vo vzťahu. Možno máte pravdu, ale vzťah bez dôvery nemá dlhú životnosť.

Dôverujete mu natoľko, že sa na neho môžete s hocičím obrátiť?

Pomáha vám partner pri spoločných nákupoch, nemá žiadny problém pravidelne vás voziť do práce alebo dokonca dobrovoľne povysáva byt, aby vás odbremenil aspoň od jednej domácej práce? Skvelé; v bežných životných situáciách sa na svojho muža môžete obrátiť. Ak radšej požiadate o pomoc iných ľudí (napr. o odvoz do práce poprosíte kolegyňu), skúste pouvažovať nad tým, prečo sa nespýtate muža, ktorý by mal byť pre vás tým najbližším. Nebol by ochotný pomôcť vám alebo vás ani len nenapadlo spýtať sa ho?

Dôverujete mu natoľko, že sa na neho môžete kedykoľvek spoľahnúť?

Keď vás niečo trápi, komu sa zdôveríte? Rodine? Priateľkám? Možno sa s vašimi priateľkami lepšie porozprávate o tom, ako vám nová intrigánska kolegyňa pije krv alebo o tom, ako ste v poslednej dobe v nepohode z veľkého množstva povinností, no vedzte, že ak máte po svojom boku milujúceho muža, aj jeho bude zaujímať to, ako sa cítite. Možno ho nebudú zaujímať všetky detaily príbehu, ale to, že mu dôverujete natoľko, že sa s problémami neuzatvárate do seba, môže byť znakom dobre vybudovanej dôvery vo vašom vzťahu.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top