STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Hrdinovia z telenoviel – naozaj po nich ženy túžia?

ID 100121852 199x300 Hrdinovia z telenoviel   naozaj po nich ženy túžia?Prepli ste na iný televízny kanál a naskytol sa vám tak pohľad na muža exotického vzhľadu a s prchkým správaním? Niekedy stačí aj chvíľa sledovania na to, aby bolo hneď jasné, že sledujete telenovelu. Bránite sa, že vy telenovely nepozeráte? Možno nie tie juhoamerické. Myslíte si však, že slovenskí tvorcovia nečerpajú inšpirácie z amerických telenoviel a preto vás táto téma nemusí vôbec zaujímať? Pravda je možno celkom inde…

Hlavný hrdina – princ z rozprávky pre dospelých?

Fernando Chosé, Chuan či Alvaro. Dovtedy nepoznali pravú lásku, no ako náhle hlavný protagonista zbadá hrdinku telenovely, bezhlavo sa zamiluje a je ochotný čeliť akýmkoľvek prekážkam, ktoré im bránia v spoločnom šťastí. Jeho oddanosť ku krásnej dievčine však končí, keď zistí, že s inou ženou ako hlavnou hrdinkou príbehu čaká dieťa. To je klamstvo, ktorým si ho chce udržať táto nečestná žena. A to sa jej aj darí, pretože hlavný hrdina z telenovely si volí život so ženou, ktorá nosí “jeho“ dieťa. Scenár nedovoľuje, aby sa hrdina zachoval inak. Prečo? Pretože jeho chrabré srdce mu nedovolí konať nemorálne. Chcú však ženy v skutočnosti takýchto princov z telenovely?

Hrdina z telenovely – prototyp zamilovaného muža?

Mení sa prostredie, v ktorom sa dej odohráva, odlišné sú aj postavy či dialógy. To, čo sa však nemení je príbeh lásky, v ktorom hlavný mužský hrdina je prototypom mužnosti ti v krajinách Južnej Ameriky. Tvorcovia telenoviel neustále vsadzujú na to, že hlavný hrdina romantického príbehu by mal byť už na prvý pohľad šarmantný. Jeho kúzlo osobnosti spočíva v tom, že je tiež romantický, vášnivý a oddaný.

Švárny Slovák či muž s horúcou krvou?

Iný kraj, iný mrav. To však nie celkom platí pri voľbe vysnívaného muža. Hoci švárny, urastený Slovák by mohol byť prototypom prianí slovenských žien, niektoré radi snívajú o exotickom fešákovi z ďalekých krajín (možno aj z telenovely; aspoň na začiatku príbehu). Na druhú stranu, muž z telenovely nebojuje o ženu, ktorú miluje, dovolí, aby nedorozumenia zničili ich vzťah a problémy vo vzťahu buď nerieši vôbec alebo nevhodným spôsobom. Je nerozhodný, netrpezlivý a zatrpknutý. A teraz, nech zdvihne ruku tá žena, ktorá by chcela muža s týmito vlastnosťami!

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top