STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Je zvodca? Zistite to podľa ďalších trikov, ktoré používa!

ID 10090752 199x300 Je zvodca? Zistite to podľa ďalších trikov, ktoré používa!

Je váš nový objekt lásky len zvodca, ktorý túži po dobrodružstve s vami alebo je to zrelý dospelý muž, ktorý hľadá dlhodobý partnerský vzťah? Zistite to pomocou nášho zoznamu najčastejšie používaných trikov zvodcov.

Trik č. 4 – Darčeky!
Príklad: Kúpil vám obrovskú kyticu ruží!
Prečo to zaberá? Pretože to zvyčajne evokuje, že darujúci sa do vás zamiloval. Veď azda len máloktorá žena by odolala takému romantického darčeku, ktorý signalizuje, že pre neho znamenáte viac ako iné ženy.
Cieľ: Ukázať, že sa v ňom skrýva romantik, ktorý by vám zniesol hoci aj modré z neba. Chce vás ohúriť a ukázať, že má finančne na to, aby si mohol dovoliť kupovať vám hodnotné darčeky!
Ako ho odhalíte? On sám sa prezradí, ak za darček bude od vás očakávať odmenu, ktorá by podľa neho nemala spočívať len vo vyslovení “ďakujem”. Zvodcovia počítajú s tým, že nič nie je zadarmo a darček slúži len ako prostriedok k dosiahnutiu svojho cieľa – stráviť s vami jednu spoločnú noc.

Trik č. 5 – Tanec!
Príklad: Predvádza originálny tanec tak, aby ste na neho mala dobrý výhľad!
Prečo to zaberá? Preto, lebo muž, ktorý vie dobre tancovať, je vo všeobecnosti považované za sexy. Ak navyše tanec zbožňujete, získa od vás jeden bod k dobru.
Cieľ: Zaujať vás tak, aby si najprv získal vašu pozornosť (možno aj obdiv za jeho tanečné kreácie) a pripravil si “pôdu” pre začiatok rozhovoru s vami.
Ako ho odhalíte? Ak mu vyjadríte, že nemáte o neho záujem, počas večera sa vám veľmi pravdepodobne naskytne pohľad na zvodcu, ktorý skúša svoj trik na inej žene/iných ženách.

Trik č. 6 – Predstieranie empatie!
Príklad: Úplne ti rozumiem ako veľmi máš rada svojho štvornohého domáceho miláčika.
Prečo to zaberá? Pretože každý aspoň raz za čas potrebuje vedieť, že mu niekto rozumie, že chápe, čo prežíva a čo si myslí.
Cieľ: Dokázať vám, že vám rozumie a aj tým sa od iných mužov líši.
Ako ho odhaliť? Kombinuje použitie tohto triku s inými trikmi – napríklad doplní svoje rozprávanie o komplimenty či dokonca kúpou maškrty pre vášho psa? Tento zvodca sa až príliš snaží a jeho neúprimnosť bude tým odhalená!

Práve ste spoznali najčastejšie používané triky mužov, ktorí sa snažia so ženou zblížiť len fyzicky. Ak nemáte záujem o románik na jednu noc, zbystrite pozornosť, ak sa vo vašej blízkosti objaví muž, ktorý použije čo i len jeden zo spomínaných trikov.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

One comment

  1. To je niečo hrozné čo je tu popísané :D

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top