STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Je zvodca? Zistite to podľa trikov, ktoré na vás používa!

ID 10054162 199x300 Je zvodca? Zistite to podľa trikov, ktoré na vás používa!

Stalo sa vám už niekedy, že ste popíjali v bare, keď v tom ste pocítili pohľad iného muža, ktorý sa na vás usmieval od ucha k uchu a po tom vás oslovil? Alebo ste na diskotéke tancovali v kruhu svojej partie a zrazu k vám pritancoval cudzí muž, ktorý sa snažil byť pri vás čo najbližšie? Tak potom ste mali do činenia s mužmi, ktorí sa správali ako zvodcovia žien. Viete ako odhaliť klamanie, ktoré zvodca používa?

Trik č. 1 – Citáty o láske!

Príklad: Láska je ako kvet, ktorý na to, aby mohol rozkvitnúť, musí byť odtrhnútý z okraja priepasti.

Prečo to zaberá? Pretože ženy majú zvyčajne väčšiu potrebu hovoriť o láske a o svojich emóciách. A tak sa lámač ženských sŕdc domnieva, že čím bohatšiu vetnú skladbu použije, tým je presvedčenejší o svojom úspechu u vás.
Cieľ: Ukázať vám, že premýšľa, cíti a konajú veľmi podobne ako vy. Jednoducho sa k sebe hodíte a preto čím viac sa zblížite, tým lepšie.
Ako ho odhalíte? Tak, že sa ho spýtate, odkiaľ pochádzajú jeho výroky o láske. Použil citát z vašej obľúbenej knihy? Výborne! Dajte mu najavo, že nemáte záujem o neúprimného záletníka!

Trik č. 2 – Komplimenty!

Príklad: Je mi s tebou tak krásne, ako mi ešte nikdy so žiadnou ženou nebolo.
Prečo to zaberá? Každá žena rada počúva komplimenty a to zvodca vie. Ak vám však zvodca servíruje jeden neúprimný kompliment za druhým, nezačnite veriť, že ste skutočne dokonalá ani keď to budete počúvať celé hodiny. Nedajte sa nachytať na vety, ktorými vám len ťahá medové motúziky popod nos.
Cieľ: Vzbudiť vo vás pocit, že ste pre neho výnimočná a že ste ho úplne očarili.
Ako ho odhalíte? Tak, že mu pri nejakom komplimente budete oponovať a odvolávať sa na reálne, nevyvráteľné dôkazy o skutočnej pravde.

Do zoznamu tých najpoužívanejších trikov, akými nás zvodcovia lákajú, patrí aj: kupovanie darčekov; zvádzanie v podobe tanca či predstieranie empatie. V ďalšom článku vám prezradíme napríklad to, ako tieto triky jednoznačne odhaliť a prečo vôbec fungujú? Už teraz sa máte na čo tešiť!

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top