STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Kamarátka či priateľ – komu dať prednosť?

ID 10076954 300x198 Kamarátka či priateľ   komu dať prednosť?Vaša najlepšia kamarátka je šťastná, keď sa vám niečo podarí, no zdieľa s vami aj neúspechy? Tvrdíte, že by ste svoju najlepšiu kamarátku nevymenili za žiadne iné priateľstvo? Ani za partnerský vzťah? Hlavne na začiatku vzťahu sa môže stať, že táto zmena vo vašom živote vám ho môže poriadne skomplikovať. Ak ste postavená pred rozhodnutím, či dať prednosť dlhoročnej kamarátke alebo mužovi, do ktorého ste zamilovaná, tento článok je pre vás ako stvorený!

Zmena je život!

Keď ste bola slobodná, bez akýchkoľvek záväzkov k priateľovi, mohli ste pokojne aj všetok voľný čas stráviť so svojou najlepšou kamarátkou. Situácia sa však zmenila a odkedy ste vo vzťahu, delíte pozornosť medzi ňu a váš nový objav. Už nestačí, ak vám kamarátka zavolá deň pred dámskou jazdou. To, či sa vôbec cez víkend stretnete, musí plánovať s dostatočným predstihom. Prečo? Pretože váš nový priateľ môže mať s vami iné plány a prirodzene chcete čas stráviť aj s ním. Vo fáze zamilovanosti môžete svoju najlepšiu kamarátku od seba dokonca neúmyselne odstrčiť. Nedovoľte, aby vám zmena, ktorú so sebou nový vzťah prináša, pokazila priateľstvo a prispôsobte sa novým situáciám tak, aby ste si neskôr nemuseli nič vyčítať.

Príklad z praxe – inšpirácia pre vás!

Nechcete si vyberať medzi tým, či víkend strávite ako hosť na narodeninovej oslave vašej priateľky alebo ako oddaná priateľka pri romantickej večeri s milovaným mužom? Ak vaša priateľka vysloví prianie, aby ste na jej oslavu prišli aj so svojím partnerom, navrhnite mu to! Odmieta zrušiť romantickú večeru? Môžete mu predložiť kompromis, že na oslave sa zdržíte len hodinu či dve. To, že vás bude sprevádzať na oslavu, mu môžete oplatiť tiež ako príjemná spoločníčka pri dobrom jedle a sviečkach v príjemnej reštaurácii.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top