STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Láska cez internet – pokus o skutočný vzťah?

ID 10097384 300x275 Láska cez internet   pokus o skutočný vzťah?Milióny ľudí na celom svete sa každodenne prihlási na sociálne siete. Niektorí sa chcú len nezáväzne porozprávať s novými ľuďmi či zahnať nudu. Iní si od virtuálneho sveta sľubujú, že sa im vďaka nemu podarí nájsť nových priateľov či dokonca celoživotného partnera. Je možné zamilovať sa do fotky neznámeho muža a končí láska cez internet osobným stretnutím?

Virtuálna sieť plná ľudí – je medzi nimi aj ten pravý?

Chcete spoznať sympatického staršieho muža, ktorý žije v rovnakom meste ako vy? Stačí len pár kliknutiami označiť podmienky vyhľadávania mužov registrovaných na internetových stránkach – zadať požiadavky na vek, pohlavie, bydlisko a zoznam možných uchádzačov o vaše srdce je na svete! To, čo cez internet nezistíte je, či vás muž, ktorého poznáte len cez internet priťahuje, či dokážete nájsť spoločnú reči nie len cez písané slovo a či si s ním porozumiete aj pri riešení bežných i menej bežných životných situácií.

Moment zamilovania – existuje vo virtuálnom svete?

Skôr či neskôr vám pravdepodobne príde správa od neznámeho muža, ktorá vás nepoteší, možno nahnevá, možno urazí. Niekto sa s vami bude chcieť len porozprávať, iný vás hneď pozve na rande. Ale vždy sa nájde muž, ktorý vás osloví slušnou formou. Ak mu dáte šancu, môže sa stať, že zo spoločného písania sa stane príjemný zvyk. Už to nebude len muž s prezývkou, ale muž, s ktorým si rozumiete (hoci možno len cez internet). Ak o ňom dokonca začnete uvažovať aj mimo rozhovorov s ním a začnete si predstavovať, aké by to bolo skvelé rozprávať sa s ním namiesto klepania do klávesnice, možno vás napadol vírus menom “virtuálne zamilovanie”.

Stretnutie v reálnom svete – koniec virtuálnej romantiky?

Tvrdíte, že ste sa zamilovali do niekoho, koho ste v živote nevideli? Overte si svoje presvedčenie v reálnom svete. Ako? Tým, že sa s dotyčným mužom osobne stretnete. Nech už rande dopadne akokoľvek, váš vzťah posuniete na inú úroveň – či už to bude začiatok šťastného partnerského vzťahu alebo neúspešný pokus o lásku, ktorý však dal šancu na nový začiatok s iným mužom, s ktorým si budete rozumieť aj bez pripojenia na internet.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top