STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Láska na diaľku

schipullove medium 640 300x200 Láska na diaľkuObčas sa stane, že zrazu sa svet tak trocha obráti hore nohami. Alebo inak povedané, vy alebo vaša polovička musíte na nejaký čas odcestovať trocha ďalej a na trocha dlhšie, než ste zvyknutí. Spočiatku to býva šok. Čo potom? Vydrží vaša láska na diaľku?
Možností je niekoľko. V prvom rade musíte zvážiť, nakoľko vážny váš vzťah je a čo ste ochotní obetovať – obaja. Zvládnete toto odlúčenie? Je to predsa rozdiel byť od seba 10 a povedzme 1000 kilometrov. Ak ste si obaja istí, že to takto nepôjde – treba byť úprimný. Nemá to význam. Láska na diaľku je len pre tých, ktorí to myslia naozaj vážne.
Druhou možnosťou je akási pauza na istú dobu. Kým budete odlúčení, každý bude mať svoj vlastný život. Samozrejme, stále budete v kontakte, aby ste na seba úplne nezabudli. Záleží len na vás, ako sa dohodnete – či si budete stopercentne verní, alebo malé „pokĺznutie“ je prípustné. A potom, keď sa vaše odlúčenie skončí, uvidíte, či k sebe ešte stále cítite to isté, alebo je to fuč. Od toho sa odvíja celá budúcnosť vášho vzťahu. Zistíte, či vaša láska diaľku prekonala, alebo sa rozplynula kdesi v povetrí.
Treťou možnosťou je ostať vo vzťahu bez pauzy – takmer akoby sa nič nedialo. V dnešnom svete, v ktorom vládnu výdobytky modernej techniky, skontaktovanie sa s osobou hoc aj na druhom konci sveta predsa nie je problém. Láska na diaľku predsa môže fungovať – najmä takýmto spôsobom. Môžete si telefonovať, posielať balíčky, fotografie, maily, trebárs aj listy. Môžete chatovať online a výbornou pomôckou v udržiavaní tohto vzťahu sú videohovory. Takto sa môžete nielen počuť, ale aj vidieť – a aby to nebolo také fádne, stále si môžete sadnúť do inej izby, občas sa trocha vyfintiť – dajme tomu, že je to niečo ako online rande.
Samozrejme, nikto vám nezaručí, že takýto vzťah určite vydrží. No ak to spolu myslíte vážne, ani vzdialenosť by nemala byť veľkým problémom. Hlavne nepočúvajte tých, ktorí tvrdia, že sa to nedá a verte a dôverujte sami sebe.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

2 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top