STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Láska na druhý pokus–poznáte jej 3 tajomstvá úspechu?

ID 10074157 300x204 Láska na druhý pokus–poznáte jej 3 tajomstvá úspechu? Zamilovanosť – láska – rozchod. Klasická postupnosť mnohých vzťahov. Po rozchode prichádza na rad vyrovnávanie sa so stratou milovaného človeka. Rozchod však nemusí bezpodmienečne znamenať koniec vzťahu. Prečo? Pretože ďalším kúskom do skladačky vzťahov môže byť druhá šanca. Bolesť z rozchodu tak nahradí radosť zo znovu nájdenia stratenej lásky. Týka sa to aj vás? A viete čo urobiť preto, aby váš vzťah vydržal? V prvom rade by ste mali poznať tri tajomstvá úspešnej lásky na druhý pokus!

Tajomstvo úspechu č.1 – Odpustite aj zabudnite!

Odpustili ste mu všetky jeho krivdy a chcete spraviť hrubú čiaru za vašim nevydareným vzťahom. Ako však zabudnúť na to, že vám ublížil? Pamäť sa vymazať nedá, no práve to môžete využiť vo svoj prospech. Ako? Spomeňte si na to, prečo ste sa do neho zamilovali, čím si vás získal, čo na ňom zbožňujete. Nežite v minulosti, veď tú už nezmeníte. Nečakajte, že váš vzťah bude znovu taký istý ako predtým. Už nikdy taký nebude, ale môže byť krajší, ak si ho taký urobíte.

Tajomstvo úspechu č.2 – Budujte stratenú dôveru spoločne!

To, že do vzťahu vstupujete s pochybnosťami a so strachom, že vám znovu ublíži, je pochopiteľné. Sklamal vašu dôveru, no práve tá je základným pilierom každého fungujúceho vzťahu. Vašou spoločnou úlohou by preto malo byť budovanie stratenej dôvery. Ako? Zbavte sa presvedčení, že ak vás priateľ podviedol raz, určite to spraví znovu. Vážte si priateľovu snahu o zlepšenie dôvery vo vzťahu a neprijímajte ju pasívne.

Tajomstvo úspechu č.3 – Pomôžte mu zbaviť sa „nálepky“ vinníka!

Pochybil, oľutoval to a je ochotný spraviť čokoľvek pre záchranu vášho vzťahu. Hoci ste mu dali druhú šancu, stále v ňom vidíte človeka, ktorý vás zradil. Snažíte sa s tým bojovať, niekedy viac, inokedy menej úspešne. No v hádke neovládnete svoje emócie a vykričíte mu, že on je vinný za krach vášho vzťahu. Ak chcete dať vášmu vzťahu (nie len jemu) šancu na nápravu, je na čase prestať s výčitkami a obviňovaniami, ktoré aj tak váš problém vo vzťahu neriešia. Práve naopak! Ničia ho, pretože ho stále dostávate do podradnej pozície vinníka a vzťah bez rovnocennosti je odsúdený na rozpad.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top