STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Láska

Horizon33 2012 3 31 9 58 442 300x131 Láska Čo to je láska? Takúto otázku si už položil asi každý z nás. Ako to, že každý chce lásku cítiť, ale nikto ju nevie vysvetliť? A prečo ju tak veľmi potrebujeme, aj keď jej často vôbec nerozumieme?

V prvom rade – ako sa prejavuje láska? Ako ju cítime – v našom vnútri, ako ju cítime, keď nám niekto prejavuje lásku? Odpovede sú rôzne a odpoveď musí poznať každý sám, pretože láska je veľmi subjektívny pocit. Motýliky v bruchu, spotené dlane, prázdno v hlave, akoby ste znova mali pätnásť, neviete čo robiť, čo povedať. Pocit, že vám je s niekým naozaj dobre, poznáte ho a rozumiete si. Keď sa vám niekto zdá dokonalý taký aký je, pretože veľkoryso prehliadate jeho nedostatky. Stačí si vybrať.

Lásku vieme prejavovať rôznymi spôsobmi – darčeky, milé slová, nežné dotyky… Niečím, čo si osoba, ktorú milujeme, bude ešte dlho pamätať. Úplnými drobnosťami typu „Ako sa máš?“, „Ľúbim ťa.“, „Nechaj, ja to spravím.“ a tak podobne. Tým, že sa navzájom rešpektujeme. Činmi, ktoré sa nám zdajú občas úplne samozrejmé. Áno, to všetko je láska.

A bez lásky sa človek cíti osamelý. Tak ako v mnohých iných veciach, existuje množstvo typov lásky. Láska k rodičom, k deťom, k priateľom, k domácim miláčikom, láska k nášmu celebritnému či športovému obľúbencovi… No aj tak vám môže chýbať ešte niečo. Pocit, že milujete človeka, ku ktorému vás zo začiatku neviaže takmer nič iné ako samotná láska. Láska k vašej druhej polovici, pocit, ktorý je opisovaný ako najkrajší na svete. Poďme ju nájsť – je v nás, ona len čaká na správny čas…

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

2 comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top