STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Milujete ju viac ako ona vás? Zistite, kde je problém!

ID 100105646 300x199 Milujete ju viac ako ona vás? Zistite, kde je problém!Svoju priateľku milujete a máte pocit, že aj ona k vám prechováva rovnaké city. Pýtate sa, prečo k vám priateľka nie je taká láskavá ako iné ženy zvyknú byť? Nemiluje vás dostatočne? Nedôveruje vám? Zavládol u vás zmätok vo vzťahu, pochybnosti, či váš vzťah má budúcnosť? Nahliadnite do možných príčin partnerkinho správania a zistite, kde je čert zakopaný!

Situácia č.1 – Milujete ju a svoju lásku jej prejavujete viac ako ona vám!

Ste do nej blázon, ktorý jej neváha hneď ráno poslať zamilovanú SMS a do práce jej poslať kyticu ruží. Čím horlivejšie sa snažíte dokázať jej, že je pre vás výnimočná, tým viac si od vás drží odstup. Prečo? Ako prvé vás napadlo, že ju milujete viac ako ona vás? Možno je to naozaj tak. Možností ako si vysvetliť jej správanie je veľa: možno si myslí, že vo vzťahu je vždy lepšie, ak muž prejavuje lásku viac ako žena; možno potrebuje iné dôkazy lásky, možno má strach z vážneho vzťahu. Nedávajte lásku na pomyselnú váhu a rešpektujte to, že niekto potrebuje každodenné dôkazy lásky, inému stačí počuť vyznanie lásky raz za týždeň. Ak vám vadí správanie vašej priateľky, porozprávajte sa s ňou o tom. Máte strach? Keď ho neprekonáte, intimita vo vašom vzťahu sa nemôže vybudovať a šanca na silný partnerský zväzok by tak bola zmarená.

Situácia č.2 – Milujete ju, ale neprejavujete jej svoju lásku viac ako ona vám!

Romantická láska nie je nič pre vás? Aj v srdcových záležitostiach uprednostňujete racionalitu pred emocionalitou? Ak svojej polovičke prejavíte lásku, tak len niekedy odvolávajúc sa na to, že veď predsa vie, že ju milujete? Možno za prejavy lásky pokladáte to, že si ju vážite, nebránite jej v tom, aby sa zúčastnila dámskej jazdy alebo jej kúpite kyticu ruží na jej narodeniny (a nemusí vám to nikto pripomínať!). To sú skvelé dôkazy lásky, no ak by ste k nim pridali aj romantické gesto, možno by ste sa čudovali, ako by ste partnerku príjemne prekvapili. A ktovie, možno by ste dokonca zistili, že ona vás miluje viac, len sa vám to doteraz neodvážila prejaviť! Práve nedostatok romantiky vo vašom vzťahu mohol byť problémom, ktorý ste si nemuseli uvedomiť.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top