STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Na čo si treba dávať pozor na internetových zoznamkách

V predchádzajúcom článku sme si opísali niekoľko výhod, ktoré poskytuje zoznamovanie cez internet. Avšak väčšina z tých, ktorí takúto formu zoznamovania využívajú/využívali, už určite narazila aj na početné negatíva. Na čo by ste sa mali zamerať, ak nechcete skončiť v jednom vreci s ľuďmi, ktorí kvôli nepríjemnej skúsenosti úplne zanevreli na zoznamky?

Anonymita rozväzuje jazyk
… ale skutočne chcete neznámej osobe na druhej strane vykecať aj to, čo neviete? Fakt, že sa rozprávame s človekom, ktorého nikdy nemusíme stretnúť, nám dodáva akúsi zvláštnu istotu a zbavuje nás zábran. Ľudia často dokážu cudzincov zasvätiť do vecí, o ktorých sa hanbia hovoriť pred svojimi blízkymi.

Na jednej strane vám môže poskytnúť nezaujatý pohľad, na druhej strane, netreba hneď na začiatku vyklopiť svoje tajomstvá tajomnému neznámemu. A ak je medzi danými informáciami vaša adresa, telefónne číslo, či len termín dovolenky pri mori, môže vás o pár dní čakať naozaj nepríjemné prekvapenie.
Fotka nie je všetko
… ale neboli by ste radšej, ak viete, s kým máte tú česť? Niekto môže argumentovať, že je nesmelý a svoje fotky na internet nedáva; ďalší to považuje za hlúposť v duchu hesla „dôležité je to, čo je vo vnútri“; a iný môže pokrčiť plecami, a „vycapiť“ si do profilu fotku stiahnutú z internetu.

Pozrime sa na to však z inej strany. Píšete si so sympatickým chlapom/ženou (aspoň tak usudzujete zo štýlu písania), a zdá sa, že sa schyľuje aj k reálnemu stretnutiu. Prirodzene si vypýtate fotografiu, aby ste dotyčného/dotyčnú mohli aj v realite identifikovať – a tu nastane problém. Fotku nedám, nemám, nie je dôležitá, tak či tak sa uvidíme… nemali by ste pocit, že niečo nie je v poriadku?

Pokračovanie článku kliknite sem: http://magazin.stretni.sk/2-cast-na-co-si-treba-davat-pozor-na-internetovych-zoznamkach/

 

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top