STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Najlepšie afrodiaziaká pre mužov

ID 10090818 300x199 Najlepšie afrodiaziaká pre mužovSexualita mužov nie je taká jednoduchá ako sa na prvý pohľad môže zdať. Traduje sa, že muži oplývajú väčším sexuálnym apetítom ako ženy, no hoci to mnohí muži neradi priznávajú, nemajú chuť na sex neustále. A ak aj zatúžia po milostnom dobrodružstve, nie vždy ich telo poslúchne. Ako povzbudiť sexuálnu túžbu u muža a zlepšiť prekrvenie mužských pohlavných orgánov? Jednou z možností sú afrodiaziaká pre mužov; tie najlepšie vám predstavíme práve teraz!

Večera, ktorá vie správne naladiť!

Ak si chcete dopriať chutnú a efektívnu predohru, držte sa ľudovej múdrosti, ktorá hovorí o tom, že: „Láska prechádza žalúdkom!“. Povečerajte spolu pri romantickom svetle sviečok a dobrom jedle. Aké jedlo prebúdza v mužovi muža? Jedlo, ktoré je zdrojom zinka, ktorý pozitívne ovplyvňuje potenciu. Pre milovníka morských plodov sú vhodnými ustrice, mäsožravec môže ochutnať hydinové mäso. K tomu pohár červeného vína a môžete sa presunúť od spoločného stola k spoločnej posteli.

Dvaja skvelí ničitelia stresu a bojovníci za rozkoš!

Muž, ktorý je v dobrej fyzickej a psychickej kondícii, si môže naplno užiť sex so všetkým čo k tomu patrí. Ako to docieliť? Pravidelnou fyzickou aktivitou; pre mužov sú ideálne vytrvalostné športy. Tie nielen zvyšujú kondíciu, posilňujú svalstvo, ale trénujú výdrž, ktorá sa nepochybne zíde pri milostnom akte. Cvičenie tiež znižuje následky stresu, ktoré patria k hlavným príčinám sexuálnych porúch u muža. Skvelým ničiteľom stresu je aj výťažok z Ginkgo biloba, ktorý zároveň podporuje cirkuláciu krvi v tele. Užívať sa môže vo forme čaju či výživových doplnkov.

Experimentovanie ako prevencia straty záujmu o sex!

Strata záujmu o sex (nielen) u muža môže byť dôsledkom stereotypných sexuálnych rituálov. Je prirodzené, že partnerom kedysi mohlo vyhovovať isté sexuálne správanie, z ktorého mali potešenie. Ak to však už neplatí, je na čase oživiť sexuálny život niečím novým. Chcete vyskúšať novú sexuálnu polohu alebo nové erotické hračky? Povedzte o tom svojej polovičke; nebojte sa zveriť jej svoje predstavy o sexe. Ktovie, možno obaja túžite po tom istom experimente, ktorý prinavráti do vášho vzťahu záujem o sex a spoločnú fyzickú i psychickú blízkosť.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top