STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Nuda vo vzťahu? Takto sa jej zbavíte!

ID 100160817 300x198 Nuda vo vzťahu? Takto sa jej zbavíte!Pamätáte sa ešte na tie časy, keď ste sa o svojom partnerovi chceli dozvedieť čo najviac? Na to obdobie, keď vás fascinovali jeho netradičné záľuby, keď ste ho s obdivom počúvali a pritom premýšľali o tom, že máte veľké šťastie, že máte po boku takého skvelého človeka? A potom ste si zložili ružové okuliare a prvotné očarenie sa postupne menilo na zaužívaný stereotyp. Aj váš vzťah ničí nuda vo vzťahu? Zbavte sa jej jednoducho vďaka naším radám!

Nájdite si čas len pre seba!

Na začiatku vzťahu ste spolu trávili každú voľnú chvíľu. Túžili ste len po strávení čo najviac času s tým druhým; váš partner bol pre vás celý svet. Po tom ako ste ho predstavili priateľom, rodine, známym, ste trávili stále menej čas vo dvojici. Aby váš vzťah neriadil program vašich priateľov, stanovte si na každý týždeň plán len pre vás dvoch. Spravte si romantický víkend, odcestujte na dva dni do hôr, strávte noc bez myšlienky na iných; venujte sa len vám dvom!

Spoznávajte sa aj naďalej!

Zívate nudou pri jeho rozprávaní príbehov zo svojho života, ktoré ste už počuli nejeden krát? Myslíte si, že o ňom už všetko viete? Omyl! Všetko iste nie! Prečo? Pretože ľudia zvyknú meniť svoje názory, presvedčenia, ciele. Ľudia sa jednoducho sčasti menia tým, že dospievajú a zrejú. Využite to, že vždy sa dá niečo nové objavovať na tom druhom. Môžete si to overiť v praxi tým, že nadhodíte tému, čím chcel byť ako malý chlapec, akú najhoršiu trápnu situáciu prežil alebo aká je jeho vysnívaná destinácia?

Robte veci vo dvojici!

Cez pracovné dni sa vidíte jedine tak pri raňajkách a večeri, počas ktorých prehodíte zopár slov. A keď príde víkend, venujete sa svojim záľubám, ale každý tým svojím. Možno nemáte žiadny spoločný koníček, no to neznamená, že nemôže tráviť čas ako pár. Navrhnite romantickú prechádzku po netradičnej trase, počas ktorej sa môžete príjemne porozprávať; kúpte lístky do kina na aktuálny filmový hit alebo partnera pozvite na šálku dobrej kávy do novo otvorenej reštaurácie. Prekvapíte ho a ak vymyslíte častejšie spoločné programy, nudu z vášho vzťahu rýchlo odoženiete!

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top