STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Po čom túžia muži?

000000000057 300x199 Po čom túžia muži?V predchádzajúcom článku sme sa už (viac či menej úspešne) snažili nájsť odpoveď na otázku, po čom ženy túžia – tak prečo sa na tento problém nepozrieť aj z druhej strany? Mnohé z nás by isto zaujímalo, čo vlastne robíme zle, ak si nás Pán dokonalý nevšíma. Ktovie, možno skúmanie mužského osadenstva prinesie jednoznačnejšie výsledky icon smile Po čom túžia muži?

Muž chce:
- Ženu, ktorá sa naňho bude vždy pozerať obdivným pohľadom, bez ohľadu na to, či ho práve povýšili alebo len sám od seba vyniesol smeti; ženu, ktorá v ňom bude vidieť Pána dokonalého aj v prípade, že priberie 20 kíl a jeho jediným pohybom sa stane cesta do chladničky a späť.

- Ženu, ktorá na ňom nebude nalepená 24 hodín denne, 7 dní v týždni so šialeným zamilovaným pohľadom, ale nechá ho sem-tam aj vydýchnuť.

- Ženu, s ktorou môže vyjsť na ulicu bez toho, aby sa naňho uškŕňali chlapi z celého sídliska a naznačovali mu jej výkonnosť v posteli.

- Ženu, ktorá bude v posteli dokonalou milenkou ochotnou skúsiť čokoľvek, čo mu zbadá na očiach, bez dlhého prehovárania alebo prosíkania.

- Ženu, ktorá bude zbožňovať jeho kamarátov a nikdy na nich nepovie krivého slova, aj keby mali naňho akokoľvek zlý vplyv; ženu, ktorá nebude mať problém vyjsť si s celou jeho partiou von a nebude svojho miláčika ťahať preč po pol hodine

- Ženu, ktorá vie, kedy má ustúpiť do úzadia a nechať ho samého s kamarátmi, nech sa môže do sýtosti vyblázniť

- Ženu, ktorá sa oňho bude bezvýhradne starať a s láskou mu nosiť slepačí vývar, keď bude umierať pri chrípke s teplotou 38°C.

- Ženu, ktorá ho neprestane brať ako rovnocenného partnera a nezmení sa na jeho mamičku.

- Ženu, ktorá ho nebude zahanbovať tým, že je hlúpejšia ako on.

- Ženu, ktorá ho nebude zahanbovať tým, že je múdrejšia ako on.

Stačí len trochu cviku a trpezlivosti, a každej sa raz podarí nájsť tú rovnováhu, ktorá dotyčného dostane do kolien. Všetko je to len o experimentovaní, ale aj postup pokus-omyl postupne prinesie želaný výsledok. A pre tie menej trpezlivé?

Viete, aká je najkratšia cesta k srdcu muža? Priamo cez hruď ostrým nožom icon smile Po čom túžia muži?

http://www.pixmac.sk/fotka/mlad%C3%BD+p%C3%A1r+zoznamka/000000000057

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top