STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Po čom túžia ženy?

young couple by bicycle hobby bike pixmac image 19907272 192x300 Po čom túžia ženy?Odveká otázka, ktorá celé stáročia trápila pokolenie mužov. Každý by chcel nájsť zaručený zoznam, ktorého by sa držal; s pomocou ktorého by sa mu otvorilo ženské srdce ihneď a bez výhrad. Na čo ľudstvo prišlo za celé tie roky?

Žena chce:
- Muža, ktorý si pamätá jej narodeniny a meniny, narodeniny a meniny blízkych rodinných príslušníkov, výročie prvého stretnutia, prvého bozku, prípadne iných dní, ktoré ona považuje za dôležité míľniky ich vzťahu – všetko bez viac či menej nápadného pripomínania týždeň dopredu.

- Muža, ktorý si nepamätá, koľko zaplatila za kaderníčku, manikérku, novú sukňu či kabelku; a takisto si nespomína na nedávny incident s ťuknutým autom.

- Muža, ktorý aktívne športuje, rád si vyjde do prírody a namiesto pozerania futbalu v televízii si ho zahrá so svojimi deťmi.

- Muža, ktorý nemusí každú voľnú chvíľu zdolávať vysoké končiare a ťahať so sebou celú rodinu; takého, ktorý si dokáže oddýchnuť aj v pohodlí domova len so svojou polovičkou.

- Muža, ktorý sa nebojí prejaviť svoje city a nie je mu trápne ukázať, kedy sa cíti zle, kedy má nejaký problém alebo sa niečoho obáva.

- Muža, ktorý je dostatočne silný na to, aby dokázal s pokojnou tvárou uniesť svoje problémy a zároveň ochraňovať ženu pred tými jej.

- Muža, ktorý nechodí celý týždeň v rovnakých spodkoch, a ktorý vie, ako sa používa kúpeľňa a hrebeň.

- Muža, ktorý netrávi v kúpeľni toľko času ako žena, s rôznymi prípravkami, ktorých má dvakrát viac ako ona.

- Muža, ktorý je vždy dochvíľny, a keď niečo sľúbi, na sto percent to aj splní.

- Muža, ktorý sa nehnevá, ak má na ňu čakať o desať minút dlhšie ako bolo pôvodne plánované.

Dalo by sa toho nájsť ešte oveľa viac, ale aj z tohto vidieť, že za tie roky už niekto prišiel na to, po čom ženy túžia. A keďže opakovanie je matkou múdrosti, aká je vlastne odpoveď na tú otázku?

Ženy nevedia, čo chcú, no nedajú pokoj, kým to nedostanú icon smile Po čom túžia ženy?

Zaujal vás tento článok? Dajte o ňom vedieť vašim priateľom.

Prečítajte si viac článkov pre mužov v mužskom magazíne kaper.sk

http://www.pixmac.sk/fotka/mlad%C3%BD+p%C3%A1r+na+bicykli+hobby/000001990727

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top