STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Prečo sa ženám páčia športovci

Pixmac000083840405 300x200 Prečo sa ženám páčia športovciNetvrdím, že každá žena zúfalo prahne po športovcovi. Ale predsa len – každá sa za nejakým aspoň raz obzrela. Život so športovcom síce prináša aj isté útrapy, ale ženy ich napriek tomu musia milovať, aj keď šport samotný im nemusí byť zrovna po chuti. Prečo?


Majú vyšportované telo. No, s tým sa nedá nesúhlasiť. Ukážte mi profesionálneho športovca, ktorý tak ani nevyzerá. Za predpokladu, že šach proste nie je šport.
Majú disciplínu. Bez ohľadu na to, akému športu sa venujú – disciplína sa vyžaduje všade.
Môžete hrať s nimi. Nie, nemusíte milovať šport a chcieť ho hrať profesionálne. Stačí, že si občas zahráte – bude to zábava.
V dresoch vyzerajú super. Ak sú dresy obtiahnuté, môžete sa kochať pohľadom na telo. Ak sa pod dresom skrýva ešte vrstva chráničov, môžete si predstavovať ich tehličky, ktoré pod tým všetkým skrývajú.
Sú zdraví, silní a vytrvalí. Nemusíte sa obávať, že pri nádche vám zahrajú scénu „akoby som už odchádzal z tohto sveta na druhý“.
Sú viac sexi ako ktokoľvek iný. Niet viac čo dodať.

Foto: http://www.pixmac.sk/fotka/sport/000083840405

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top