STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Romantika vo vzťahu – ako na ňu?

ID 10034997 300x199 Romantika vo vzťahu   ako na ňu?

Nie ste spokojná/spokojný s vašim partnerským vzťahom? Chýbajú vám v ňom prejavy lásky, nežnosti či len obyčajné porozumenie? Pýtate sa, kedy sa váš romantický vzťah zmenil na striktne realistický? Dá sa s tým vôbec niečo robiť? Áno, dá; ak obaja odhalíte svoju jemnejšiu, romantickú stránku osobnosti! Neviete ako? Ponúkame vám niekoľko rád pre začiatočníkov!

Čo znamená romantika pre ženy a čo pre mužov?

Niektoré ženy sú presvedčené o tom, že ich muži nie sú jednoducho romantické typy. A tak sa s tým zmiera, hoci sami túžia po tom, aby skutočne prežívali romantickú lásku. Muži tak nemajú dôvod starať sa o to ako byť romantický. Môže však dlhodobý vzťah fungovať bez akejkoľvek romantiky? Asi ťažko! Význam romantiky vo vzťahu by sa nemal podceňovať. Práve romantika vo vzťahu bojuje proti stereotype a upevňuje partnerský vzťah. Ako sa však o ňu postarať?

Ukážte mu, že ste romantická duša!

Dokážte mu, že na neho myslíte, aj keď nie ste spolu. Ako?
- Pošlite mu romantickú textovú správu, v ktorej mu môžete vyjadriť, že vám chýba a už sa neviete dočkať večera.
- Alternatívou je šteklivý telefonát, v ktorom mu môžete naznačiť, aké s ním máte večer plány. Určite na vás bude cez deň myslieť!
- Je váš priateľ v poslednej dobe pod stresom? Skúste zlepšiť jeho náladu tým, že mu odošlete vtipný mail, ktorý mu vyčarí úsmev na tvári. A keď sa večer stretnete, v romantike môžete pokračovať.

Ukážte jej, že ste rodený romantik!

Dokážte jej, že ju počúvate a záleží vám na tom, čo hovorí! Ako?
- Kúpte jej darček, o ktorom vám vravela, že by si ho chcela kúpiť. Predbehnite ju a uvidíte, s akou rýchlosťou sa vám za váš úprimný prejav lásky odvďačí.
- Pripravte romantické rande, počas ktorého jej vyznáte lásku a zahrniete ju nefalšovanými komplimentmi!
- Po náročnom dni v práci sa postarajte o to, aby mohla v pohodlí domova zrelaxovať. Pripravte jej teplý kúpeľ, prisypte do vane aromatickú soľ a zapáľte sviečky. Bonusom romantického večera môže byť to, že jej navrhnete príjemnú masáž nôh.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top