STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Rozchod s partnerkou – ako ho prežiť? – 2.časť

Pixmac000000001170 199x300 Rozchod s partnerkou – ako ho prežiť?   2.časťPokračovanie článku ako prežiť rozchod s partnerkou. Prvú časť článku nájdete tu: http://magazin.stretni.sk/rozchod-s-partnerom-ako-ho-prezit-1-cast/

Komunikovanie s inými ženami
Na rozchod len tak ľahko nezabudnete. Pravdepodobne to asi nechcete počuť, ale pokiaľ ste s bývalou boli dlhšiu dobu, nikdy na ňu nezabudnete. Nemôžete predsa len tak zmazať niekoľko rokov života. Vymazali by ste aj kus zo seba a svojich životných skúseností.
Pokiaľ sa na to necítite, nesnažte sa nasilu dostať ženy do postele. Ale ženám sa určite nevyhýbajte. Neberte ich ako potenciálny vzťah, len sa s nimi rozprávajte, koketujte. Keď ju nebudete porovnávať a posudzovať, tak vám nebudú vôbec vadiť. Vyhýbať sa im ale je chyba.

Snažte sa to dostať zo seba von
Pokiaľ cítite nenávisť k svojej bývalej, napríklad za to, ako vás opustila, pomôže vám, jej a sebe odpustiť. Nenávisť vás stále drží a núti na ňu myslieť. Naozaj to pomôže. Je lepšie sa s tým vyrovnať, než s tým bojovať. Vyskúšajte to.
Po rozchode je dobré zohnať si niekoho, kto vás bude chvíľku počúvať a vy mu o tom poviete. Uľaví sa vám. Pokiaľ takého človeka nemáte, choďte sa niekam vykričať, vyplakať. Neduste to v sebe.

Chcem ju naspäť
Opakované vzťahy netrvajú dlho. Nemá cenu strácať sily v boji, ktorý je dopredu prehratý. Aj tak si to ale musí každý vyskúšať sám. Hlavný problém opakovaných vzťahov je ten, že pokračujete tam, kde ste skončili. Aj keď by ste sa snažil chvíľu robiť všetko od začiatku, vrátite sa čoskoro do vyjazdených koľají.

A viete, ako spoznáte, že ste sa už s rozchodom vyrovnali a ste v poriadku? Jednoducho. Už o bývalej nebudete hovoriť, vôbec vám nepríde na rozum. Je to úplne presná definícia. Nejde to preskočiť, len urýchliť.

 

Zdroj: www.akozbalit.sk – pričítajte si viac článkov o balení žien na akozbalit.sk

foto: http://www.pixmac.sk/fotka/%C4%8Dlovek/000084049580

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top