STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Rozchod s partnerkou – ako ho prežiť? – 1.časť

Pixmac0000840495801 300x200 Rozchod s partnerkou – ako ho prežiť?   1.časťZvládnuť rozchod s partnerkou nie je ľahké. Čím dlhšie ste boli vo vzťahu, tým je to ťažšie. V tomto článku sa dozviete niekoľko rád ako zvládnuť rozchod alebo ako sa z neho rýchlejšie dostať.

Nepodľahnite alkoholu!
Veľa mužov po rozchode pije a tým sa totálne psychicky zničí. Pokiaľ si myslíte, že s alkoholom zabudnete, tak to ste na veľkom omyle! Alkohol totiž prehlbuje depresiu. Začnete sa obviňovať a ľutovať. Budete mať pocit, že život za nič nestojí a nemá zmysel. Nepite a bude vám lepšie.
Zaujímavé na tom ale je, že na túto radu nikto nedá, pokým si to sám nevyskúša, aké to je príšerné a čo to s človekom robí.

Zamyslite sa nad partnerom
Po rozchode myslíte hlavne na krásne chvíle s vašou milovanou. Pozrite sa aj na tú druhú stranu. To, ako ste sa k sebe chovali ku koncu vzťahu. To, ako sa k vám niekedy správala. To, čím vás štvala…
Každá minca má dve strany. Možno zistíte, že ten váš vzťah nebol až tak ideálny. Možno zistíte, že to, čo si si idealizoval nie je tak krásne. To všetko ale uvidíte, keď vaša láska opadne. Zložíte ružové okuliare.

Neseďte doma na zadku
Sedieť doma a zožierať sa je strašná hlúposť. Naviac to zožieranie sa vo vás môže vypestovať pocit, že všetky ženy sú rovnaké a že všetky vám ublížia tak, ako vaša bývalá. Verte tomu, že to tak vôbec nie je.
Je samozrejmé, že rozchod bolí. Nie je nič nemorálneho na tom, keď o tom premýšľate a hovoríte. Tej bolesti sa ale potrebujete zbaviť a uvolniť ju zo seba. To vá, pomôže vrátiť sa do života.
Skúste sa ísť občas zabaviť a rozptýliť sa. Nájdite si iné známosti, choďte si zacvičiť, budujte si kariéru. Niečo hlavne robte. Tak nebudete stále myslieť na bývalú.

Prečo ma kvôli nemu opustila?

Klasická otázka, ktorú si položí každý muž, ktorého opustila žena kvôli inému. Muži porovnávajú. Ten druhý je určite sympatickeší, bohatší…
Ale tak ženy nemyslia. Nejde tu o žiadne preteky. To, že vyhral niekto druhý býva len preto, lebo medzi vami a bývalou už city ochladli. Ten druhý nie je lepší ako vy, neporovnávaj sa s ním. Hľadanie dôvodu “prečo on” vám len berie silu a totálne ťa môže zlomiť, keď sa dozviete, že žiadny taký dôvod nemusí byť.
Nemusí byť vôbec sympatickejší, bohatší a ani cassanova. Stačí, keď bol v správny čas na správnom mieste a dal vašej priatelke to, čo jej chýbalo. Ale to už nezmeníte. Aj keby ste sa snažili byť lepší či dokonalejší. Nič to nezmení na fakte, že je koniec.

Druhú časť článku sa dočítate tu: http://magazin.stretni.sk/rozchod-s-partnerom-ako-ho-prezit-1-cast/

Zdroj: www.akozbalit.sk – pričítajte si viac článkov o balení žien na akozbalit.sk

foto: http://www.pixmac.sk/fotka/%C4%8Dlovek/000084049580

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

One comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top