STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Speed dating – prečo ho zažiť?

ID 10040411 268x300 Speed dating – prečo ho zažiť? Ste momentálne bez partnera, ale chcete to zmeniť? Už vás nebaví strácať čas stretávaním sa s mužmi, s ktorými vás nečaká žiadna spoločná budúcnosť? A čo takto vyskúšať speed-dating, čiže rýchle randenie? Podstatou tejto formy zoznámenia sa je spoznanie niekoľkých mužov za stanovený čas počas jedného stretnutia a vybrať si z nich aspoň jedného, ktorý vás zaujal. Ak sú sympatie vzájomné, pokračovanie tohto romantického príbehu je už len na vás dvoch…

Speed dating – základné princípy zoznamovania
Ešte pred tým ako prídete na speed-dating, je potrebné prihlásiť sa naň. Po príchode na miesto stretnutia vás privíta personál agentúry a obdržíte menovku, Dating karty a welcome drink. Speed-dating je odštartovaný zvyčajne osem minútovým spoznávaním prvého muža. Po vypršaní časového limitu zazvoní zvonček a účastník rozhovoru odchádza od vášho stola. Postupne sa pri vašom stole vystrieda obvykle 8 až 15 pánov. Nakoniec odovzdáte Dating karty, ktorých cieľom je informovať o ktorého z pánov máte záujem. Potom už len zostáva dúfať, že muž, ktorého ste si vybrali túži tiež po ďalšom stretnutí s vami.

Aké výhody speed dating ponúka?

-    Šetrí čas! Je vám oprotisediaci muž nesympatický a viazne medzi vami komunikácia? Vydržte! O pár minút spoznáte ďalších adeptov na vzťah. Prostredníctvom krátkych rozhovor s viacerými mužmi tak môžete rýchlo zistiť, či sa medzi nimi nájde niekto, s kým by ste si rande zopakovali.
-    Testuje sociálne kompetencie! Speed-dating poskytuje možnosť spoznať nielen zaujímavého muža, ale i seba. Toto netypické rande preveruje to, ako dokážete viesť rozhovor s mužmi rozdielnych osobností, akú stratégiu zvolíte pre získanie si sympatického muža, ako rýchlo zvládnete učiniť rozhodnutia pri výbere či odmietnutí muža.
-    Prináša nové zážitky! Nemusíte premýšľať nad tým, či na mieste, kam vás chce potencionalny priateľ vziať, vám bude príjemne a či ste na túto príležitosť vhodne oblečená. Prečo? Pretože viete dopredu, kde strávite rande. Agentúry najčastejšie ponúkajú možnosť zoznámenia sa v príjemnom prostredí reštaurácie či kaviarne. Obohatením programu je napr. degustovanie vína či absolvovanie kurzu varenia.
-    Viete, na čom ste! Zažili ste už niekedy po prvom rande pochybnosti o tom, či ste ho očarili natoľko, aby prejavil záujem o ďalšie rande? A ozve sa ešte vôbec? Pri speed-datingu vás takéto otázky nemusia trápiť, pretože budú zodpovedané agentúrou už v pomerne krátkom čase po prvom stretnutí.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top