STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Starý mládenec – ako ho získať?

ID 10041081 300x199 Starý mládenec   ako ho získať?Poznáte vo svojom okolí starého mládenca, ktorý je vám mimoriadne sympatický? Radi by ste s ním nadviazali vážny vzťah, no neviete ako? Prekážkou začiatku sľubného vzťahu môže byť to, že váha nad tým, či vôbec chce opäť budovať vzťah. A možno iba nevie ako jednoznačne prejaviť svoj záujem o vás. V každom prípade, ak ho chcete získať, nečakajte na jeho dvorenie a konajte!

Pripomeňte mu život vo dvojici!

Starý mládenec si zvyčajne užíva slobodný život bez partnerského záväzku niekoľko rokov. Ak po tomto dlhom období života bez partnerky vstúpi do vzťahu, je to pre neho obrovská zmena. Je celkom možné, že zabudol aké je to úžasné, ale aj náročné byť vo vzťahu. Obnovte mu pamäť tým, že mu ukážete výhody romantickej lásky! Dokážte mu svoju zamilovanosť, venujte mu nemalú pozornosť a nezabudnite ani na empatiu.

Majte pochopenie pre jeho (aspoň niektoré) návyky!

Je vedecky preukázané, že s pribúdajúcim vekom sa ľudia ťažšie prispôsobujú svojmu okoliu. Starý mládenec si za všetky roky slobody vybudoval istý spôsob života, ktorého súčasťou sú aj pravidelné návyky (vami vnímané možno ako nepríjemné zlozvyky). To, či sa rozhodne aspoň sčasti zmeniť svoj zaužívaný spôsob života starého mládenca na život vo dvojici závisí aj od toho, ako tolerantná dokážete byť k jeho zvyklostiam.

Počúvajte ho!

Za voľbou slobodného muža bez záväzkov môže stáť jeho sklamanie v žene, ktorú nadovšetko miloval. Jeho zranené srdce tak odmieta doň vpustiť ďalšiu ženu, ktorá by mu mohla znovu ublížiť. Buďte vnímavá k signálom, ktoré na jeho sklamanie upozorňujú. Ukážte mu, že vám môže dôverovať a počúvajte ho, ak sa vám bude chcieť zdôveriť. Mužom, ktorí žijú sami často chýba blízky človek, ktorý by ich skutočne počúval a ich problémy nezľahčoval. Staňte sa jeho oporou a nebuďte prekvapená, ak sa čoskoro stanete jeho priateľkou a možno aj celoživotnou láskou.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top