STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Ste len kamaráti? Spravte prvý krok a získajte ho!

ID 100171601 300x199 Ste len kamaráti? Spravte prvý krok a získajte ho!Skvele si s ním rozumiete, priťahuje vás a máte toho veľa spoločného. No aj napriek tomu netvoríte šťastný partnerský vzťah. Možno ste stále len kamaráti, možno sa navyše aj intímne stretávate. No stále ste len jeho kamarátka, ktorá by si priala, aby vznikla z kamarátstva láska. Čo urobiť pre to, aby ste ho presvedčili, že len kamarátstvo medzi mužom a ženou vo vašom prípade nemôže existovať?

 

Situácia č.1 – Ste kamaráti, no vy túžite byť jeho partnerkou!

Vníma vás stále len ako kamarátku, s ktorou sa môže dobre porozprávať? Ukážte mu, že nie ste len jeho blízka kamarátka, ale aj atraktívna žena. Vyzdvihnite vaše ženské prednosti! Máte pekný úsmev? Namaľujte si pery rúžom, ktorý vyzdvihne vašu silnú ženskú zbraň a nebojte sa použiť aj ďalšie ženské zbrane. Ukážte mu skrytú stránku vašej osobnosti, ale buďte sama sebou. Veď práve takú vás má rád! Ak je odolný voči vášmu šarmu, skúste mu nasadiť červíka do hlavy tým, že prehodíte vtipnú poznámku o tom, že zo žiadnym zo svojich bývalých ste si nerozumeli tak dlho ako s ním. Debatu môžete rozvinúť dokonca úvahou o tom, aké by to bolo, keby ste boli viac ako len kamaráti. Sledujte, či sa chytí na hodenú návnadu alebo nie.

Situácia č.2 – Ste kamaráti, no aj milenci!

Napadlo vám, že keď si tak spolu dobre rozumiete, možno sa táto zhoda prejaví aj pri sexe? A keďže ste obaja nezadaní, dohodli ste sa na tom, že budete viac ako kamaráti, no menej ako partneri. Možno ste si aj povedali, že by bola škoda pokaziť vaše kamarátstvo vzťahom, ktorý by nemusel vydržať. A tak ste sa stala kamarátka s benefitmi. Ale! Viete, že chcete byť jeho kamarátka, milenka a láska v jednom osobe. Čo s tým? Už len tým, že ste sa na niečom dohodli, ste boli k sebe úprimní. Pokračujte v tejto úprimnosti a ak ste zatúžili po partnerskom vzťahu s ním, povedzte mu o svojom prianí. Nečakajte pokým bude neskoro a on si zvolí za svoju priateľku inú ženu. Spravte prvý krok k tomu, aby ste boli pre neho tým, kým chcete byť.

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top