STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Ste si s partnerom súdení ?

Ak ide o lásku, ľudia veria, že na tomto svete má každý svoju spriaznenú dušu – teda človeka, ktorý sa narodil iba pre vás a vy pre neho.

Keď ste niekoho takého našli, našli ste svoju spriaznenú dušu a potom viete, aké je úžasné mať ideálneho človeka po svojom boku.

Veľa ľudí neustále hľadá, ale neuvedomujú si, že možno presne to, čo hľadajú, stojí priamo pred nimi.

Byť samým sebou stačí

Ak ste s tou správnou osobou, bude vás milovať takých akí ste, nie takých, ako by vás chcel/a mať.

Je potrebné si uvedomiť, že vo vzťahu je každý iný a každý má svoje nedostatky.

Keď vás váš partner prijíma takých, aký ste, a to aj s vašimi nedokonalosťami, verte, že vás skutočne miluje. Nemal by sa snažiť vás meniť a pretvárať podľa seba, ale naopak, rešpektovať vás.

Najlepší priatelia

Ste s vaším partnerom najlepší priatelia? Ak áno, tak to skutočne vyzerá tak, že ste stvorení jeden pre druhého.

Cítite slobodu v prejavení svojej bláznivej nálady alebo spolu dokážete robiť šialené veci? Ak opäť pritakávate, môžete si byť istý, že ste si skutočne vybrali správne, pretože najlepšie vzťahy sú založené na priateľstve a rešpekte.

Byť priateľmi vám umožní robiť veci spoločne ako tím, ktorý drží spolu. Umožní vám to spoznať sa navzájom a učiť sa jeden od druhého.

V neposlednom rade si neviete predstaviť, že by ste sa rozišli a stratili tak nie len partnera, ale aj najlepšieho priateľa.

Malá alebo žiadna dráma

Dokonca aj v tých najideálnejších vzťahoch prebieha výmena názorov. Malé hádky a nezhody sú normálne, aj keď ste stvorení jeden pre druhého.

To, že ste so svojou spriaznenou dušou neznamená, že vo vzťahu nenastanú rôzne rozbroje a nedorozumenia. No treba byť fér jeden voči druhému, trpezlivo si navzájom načúvať a neváhať ospravedlniť sa, či priznať si chybu.

Veľké hádky a dramatické argumentácie sú pomyselnou stopkou pre dlhodobé a plnohodnotné vzťahy.

Ak ste s tým správnym človekom, tak pocit, že súperíte s človekom, ktorého milujete, vás prirodzene prinúti zamyslieť sa a daný problém rýchlo vyriešiť.

Nevieme si bez nich predstaviť život

Ak dôjdete do tohto bodu vášho vzťahu, môžete si byť do značnej miery istý, že vy a váš partner ste stvorení jeden pre druhého.

Pri stretnutí s tým pravým (s tou pravou) je dôležité si uvedomiť, že ste obaja naladení na jednu vlnu a že je to jediná vlna, na ktorej by ste chceli byť.

Inými slovami, smejete sa na rovnakých vtipoch, dokončujete vetu toho druhého, zbožňujete všetko na tom druhom .

Objavte NOVÝ TREND v zoznamovaní - Registrujte sa teraz na STRETNI.sk NOVÝCH ĽUDÍ

Bude vás tiež zaujímať:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top